Prześlij printer

TS Industrie rębaki/rozdrabniacze do drewna

ts industrie logoTS Industrie to wiodąca europejska marka mobilnych rębaków do drewna i rębaków-rozdrabniaczy powstała z połączenia dwóch firm: SAELEN Industrie i Tunnissen, o wspólnym, ponad 130 letnim doświadczeniu oraz ponad 10 000 sztuk sprzedanych maszyn. Polityka firma to ciągła innowacja oparta na trzech filarach: unikalnym know-how, opatentowanemu mieszanemu wirnikowi oraz kreatywności. Do tego bardzo ważny jest szacunek firmy dla jakości, bezpieczeństwa i środowiska, przejawiający się w szczególnej dbałości o całkowite bezpieczeństwo, redukcję poziomu hałasu, mniejszą emisję CO2 oraz użycie smarów biodegradowalnych. Na pierwszym miejscu stawia natomiast kontakt z Klientem i jego potrzeby m.in.: połączenie w jednej maszynie rębaka do drewna z rozdrabniaczem do roślin, zmniejszenie objętości, recykling odpadów zielonych i dodatkowe dochody.

Rozwiązanie zaadaptowane do każdej działalności:

  • dzięki systemowi OPATENTOWANEGO MIESZANEGO WIRNIKA, który rozdrabnia gałęzie i liście jednocześnie, odpady zielone nabierają wartości,
  • dzięki systemowi TARCZY TNĄCEJ TS INDUSTRIE, przetwarzanie dużych gałęzi w zrębki drzewne zachodzi bardzo łatwo.

EKO-ZRĘBKI MIESZANE: WŁÓKNA DRZEWNE + ROŚLINNY ZIELONE = RECYKLING! Z rębakami/rozdrabniaczami TS INDUSTRIE gałęzie i materia organiczna już nigdy nie będą marnowane! Mieszanina włókien drzewnych i „eko zrębków mieszanych” dostępnych dzięki naszym rębakom/rozdrabniaczom usprawnia procesy mulczowania i kompostowania.

EKO-ZRĘBKI: DOSKONAŁE RÓWNE KAWAŁKI DREWNA Dzięki regulowanym nożom TECHNOLOGII TARCZY TNĄCEJ firmy TS INDUSTRIE stosowanym w KONCEPCJI DRZEWNEJ rębaków do drewna otrzymasz idealnie równe kawałki drewna, które mogą być używane w mulczowaniu oraz jako paliwo do elektrociepłowni.

ZAPYTANIE O RĘBAK/ROZDRABNIACZ:

DANE KONTAKTOWE

firma*:

miasto*:

osoba
do kontaktu*:

telefon*:

e-mail*:

SPECYFIKACJA MASZYNY

średnica
rozdrabnianego
materiału (cm):

wydajność
(m2/h):

rodzaj
materiału
wejściowego:

dodatkowe
wymagania:

Jak dowiedziałeś się o AGREX-ECO?*

Internettargireklama w czasopiśmiekonferencjadroga mailowainne

jakie?

Chcę otrzymać kopię zapytania.

* pole obowiązkowe