printer

Andritz MeWa Rozdrabniacze

andritz logo

Andritz MeWa produkuje i rozwija maszyny do recyklingu i rozwiązania „pod klucz” w zakresie przetwórstwa WEEE (odpadów elektrycznych i elektronicznych), lodówek, filtrów oleju, odpadów domowych i przemysłowych, produkcji paliwa RDF, zużytych opon i wielu innych surowców wtórnych. Od ponad 30 lat MeWa konstruuje i buduje rozdrabniacze i zakłady recyklingu w celu przetworzenia każdego rodzaju odpadów.

INFORMACJA O FIRMIE

Ochrona środowiska i jego zasobów
Maszyny, zakłady i technologie przetwórcze firmy MeWa były i są rozwijane tak by mogły funkcjonować w sposób przyjazny dla środowiska.

Wydajność i długa żywotność maszyn i technologii
Wysoka jakość zapewniona przez firmę MeWa i żywotność maszyn ponad 100 000 roboczogodzin przy najwyżej wydajności.

andritz rozdrabniacz agrex-eco ugNiezawodny serwis – gdziekolwiek jesteś i jak tylko nas potrzebujesz
Duże składy części zamiennych gwarantują szybkie dostawy. Modularne konstrukcje i wymienne systemy umożliwiają łatwy i szybki montaż na miejscu pracy.

Pionier pod każdym względem
Andritz MeWa od początku przyjęła ten kierunek łącząc nie tylko parametry techniczne i ekonomiczne, lecz także ekologiczne i społeczne korzyści, tak by osiągnąć wiodącą pozycję w przemyśle recyklingu.

Będąc firmą wiodącą na rynku międzynarodowym, innowacyjne technologie firmy MeWa chronione są patentami.

Technologia: zawsze dostarczamy Klientowi najnowsze technologie spełniające jego indywidualne potrzeby. Nasz ośrodek badawczo-rozwojowy pracuje na okrągło poszukując nowych rozwiązań i usprawniając istniejące tak, abyśmy mogli oferować zoptymalizowane procesy przetwórcze.

Ekonomia: w porównaniu z innymi producentami oferujemy niższe koszty eksploatacyjne przy zastosowaniu naszych produktów o najwyższej jakości. Na przykład Uniwersalny rozdrabniacz z serii UNI-CUT UG pracuje bez konieczności wymiany zużywających się elementów tnących.

Ekologia: dodatkowo do zalet ekologicznych naszych wyrobów, ich niska materiałochłonność przyczynia się do ochrony środowiska.andritz rozdrabniacz tył agrex-eco

Sprawy społeczne: Wszystkie miejsca pracy spełniają wymogi BHP. Dodatkowo są one wyposażone tak by zapewnić maksymalną ergonomię warunków pracy. W siedzibie głównej w Gechingen (Niemcy) i w biurze Freierg w Saksonii zatrudniamy ponad 150 osób.

POBIERZ:

Rozdrabniacze wstępne Andritz z serii UC agrex-eco ulotka

ulotka Rozdrabniacze wstępne dwuwałowe

ulotka andritz agrex-eco rozdrabniacze

ulotka Rozdrabniacze końcowe