Aż 3 Złote Medale dla AGREX-ECO!


Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej ponad trzydziestoletniej tradycji. Firmie AGREX-ECO udało się w tym roku zdobyć aż 3!

MAXX E komptech złoty medal przesiewacz bębnowy elektryczny agrex-ecoELEKTRYCZNY PRZESIEWACZ BĘBNOWY MAXX E z serii green efficiency®

Przesiewacz bębnowy MAXX E z napędem elektrycznym został zaprojektowany dla średnich i dużych kompostowni. W wersji „E” zamiast silników hydraulicznych zastosowano silniki elektryczne. Zasilanie dostarczane jest bezpośrednio z sieci elektrycznej lub w razie potrzeby ze zintegrowanego generatora diesla. Napęd elektryczny oznacza oszczędności zużycia energii aż do 75%, co w rezultacie przynosi również niższe aż do 30% koszty części zamiennych i serwisu.

separator folii fr2000 matthiessen agree-eco złoty medalSEPARATOR FOLII MATTHIESSEN FR2000

Separator folii Matthiessena FR2000 stojący zaraz za rozrywarką worków usuwa większe kawałki folii oraz podarte worki z ponad 80% (> DIN A2) skutecznością. Innowacyjne chowane zęby rotora zapobiegają obwijaniu się folii i przestojom. Całkowite zużycie energii elektrycznej urządzenia wynosi tylko 11 kW oraz ma niskie koszty eksploatacji. Separator folii Matthiessena to ekonomiczny sposób skutecznego usuwania zanieczyszczeń w procesach sortowania zwiększający wydajność całej instalacji.

EH1500 SM1 ecohog złoty medal agrex-eco separator powietrznySEPARATOR POWIETRZNY ECOHOG EH1500-SM1

Rezultatem końcowym działania separatora powietrznego Ecohog EH1500-SM1 jest rozdział materiału wsadowego na frakcję ciężką i lekką zgodnie z określoną na wejściu gęstością odpadu. Ecohog osiąga aż do 99% skuteczności separacji w zależności od materiału. Ma niskie zużyciu energii i niski poziom hałasu. Pracuje praktycznie bez wytwarzania pyłu, ponieważ aż 90% powietrza jest zawracana do obiegu. Jest kompaktowy i zaprojektowany zarówno do samodzielnego działania, jak i w już istniejącej linii.

 

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM już 9-11 października w Poznaniu na nasze stoisko nr 12 w pawilonie 8A!