Aż 7 nowości od naszych Partnerów!


Uniwersalny rozdrabniacz AXTOR 4510 z serii green efficiency produkcji firmy Komptech

Najmniejszy z serii Axtor jest idealny do zrębkowania i rozdrabniania. Poradzi sobie w konkurencji nawet z dużo większymi rębakami. Znakomite rozwiązanie dla małych i średnich zakładów przetwarzania biomasy, jak również dla dostawców usług kontraktowych.Metalfex komptech nowy separator metali agrexeco

Mobilny separator metali żelaznych i nieżelaznych METALFEX z firmy Komptech

Metalfex separuje metale nieżelazne i żelazne ze wszystkich rodzajów strumieni odpadów z wielką precyzją, wzmacniając pozycję firmy Komptech jako pełnozakresowego dostawcy maszyn do obróbki odpadów i biomasy.

Terminator V komptech agrexeco versatile nowy rozdrabniaczJednowałowy, wolnoobrotowy rozdrabniacz TERMINATOR V z firmy Komptech

Jeszcze bardziej uniwersalny i wszechstronny pod względem zastosowań, jak i rozwiązań technicznych. Oferuje wydajne rozdrabnianie szerokiego spektrum materiałów tj. odpady domowe i przemysłowe, odpady zielone oraz drewniane – wszystko w 1 maszynie.

Rotowrap WR4+4 ptf agrexeco nowosc 2018 owijarka do belOwijarka do bel ROTOWRAP WR4+4 produkcji PTF Häusser

Umożliwia owijanie dwóch beli równocześnie pionowo i horyzontalnie z czterech stron w porównaniu do dwu etapowego sytemu owijania bel oferowanego przez konkurencję. Daje to lepszą wydajność owijania bel aż od 50 do 80 bel na godz.Cobra 90 PGS ts industrie nowosc rebak rozdrabniacz agrexeco gaz

Rębako-rozdrabniacz GS COBRA 90 PGS produkcji TS Industrie

Wyposażony w benzynowy silnik Kubota WG3800GL z podwójnym gaźnikiem i elektrycznym sterowaniem. W zależności od potrzeb może być zasilany benzyną lub gazem, z możliwością przełączenia z jednego paliwa na drugie w dowolnym momencie, nawet podczas pracy.

nowy grzebien matthiessen rozrywarki do worków innowacjaSystem obrotowego grzebienia ARK produkcji Matthiessen

Dzięki obrotowemu grzebieniowi ARK udało się zwiększyć wydajność rozrywarki do worków Matthiessen o kolejne 20% przy tym samym stopniu rozrywania i opróżniania. Wprowadzono też automatyczne czyszczenie grzebienie, co zredukowało do minimum zatory.

tts mobilny trenso technik stol separacyjny densymetryczny agrexecoMobilny stół densometryczny TTS produkcji Trennso-Technik

Bezkonkurencyjna sucha technologia separacji materiałów sypkich o różnej gęstości o skuteczności separacji aż do 100 %, nagrodzona Złotym medalem POL-ECO-SYSTEM 2017 dostępna już w wersji mobilnej. Wykorzystywane są m.in. do oddzielenia szkła od kompostu.

 

Dowiedz się więcej o naszych nowościach już 23 października na targach POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu. Zapraszamy na nasze stoisku nr 1 na pawilonie 7A.

banner pol-eco-system 2018 agrex eco zaproszenie