Ekologiczna pomoc dla Domu Dziecka

dom dziecka chorzenice csr fundacja nasza ziemia agrex-ecoW piątek, 16 marca, Dom Dziecka w Chorzenicach otrzymał nową, energooszczędną lodówkę w ramach programu Zielona Stopa Filantropa.

Dzięki partnerstwu Fundacji Nasza Ziemia z firmą Braas, udało się po raz kolejny przeprowadzić zbiórki elektroodpadów i telefonów komórkowych. Tym razem, dzięki sprzętom podarowanym nam przez firmy Cemex Polska oraz Agrex-Eco, zakupiona została energooszczędna lodówko-zamrażarka dla 47 wychowanków Domu Dziecka w Chorzenicach.

Zaraz po przyjeździe do placówki jedna z wychowanek placówki oprowadziła nas po całym terenie Domu Dziecka. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak na co dzień wygląda życie w tej instytucji oraz obejrzeć prace plastyczne dzieci. Następnie spotkaliśmy się z Dyrektorem Domu Dziecka i wspólnie z przedstawicielami firm Agrex-Eco i Cemex Polska zaplanowaliśmy kolejne działania mające na celu wspieranie placówek służących kształceniu i wychowaniu dzieci.

Na zdjęciu: Pan Wojciech Główczyński (Dyrektor Domu Dziecka w Chorzenicach), Pani Bożena Cieślik z Cemex Polska, Pan Krzysztof Wybrański z Agrex-Eco, Ula Keczmerska z Fundacji Nasza Ziemia. Jeśli i Ty chciałbyś się przyłączyć do programu Zielona Stopa Filantropa i oddać nam swój niepotrzebny telefon, zapraszamy na stronę www.teledar.pl.

dyplom dom dziecka agrex-eco csr fundacja nasza ziemia

źródło: http://www.naszaziemia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-agd-dla-domu-dziecka.html

KategorieBez kategorii