IV Forum of Biomass & Waste & Agrex-Eco

biomasa komptech agrex-eco“IV Forum of Biomass & Waste”, które odbędzie się 15 kwietnia 2015 roku w Krakowie będzie uczestniczyło aż dwóch nasz Specjalista ds. Kluczowych Klientów p. Michał Marczak i p. Tomasz Kozieł.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu podczas Forum (Michał Marczak, tel. 668 835 073, Tomasz Kozieł, tel. 600 800 345) i przedstawienia nam swoich oczekiwań względem rozwiązań technologicznych do produkcji biomasy. W zamian obiecujemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Tematyka forum będzie obejmować najistotniejsze kwestie dla rozwoju sektora biomasowego oraz podmiotów związanych z branżą WTE (waste to energy), m.in. skupi się ona na: możliwościach rynków biomasy i odpadów, w szczególności na obszarach technicznych i biznesowych. Eksperci ocenią zasoby biomasy na rynku i będą dyskutować na temat polityki rozwoju w świetle nowej rzeczywistości prawnej – Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii.

Spotkanie networkingowe na koniec wydarzenia będzie doskonałą okazją do rozmów branżowych.

Więcej o forum na: www.cbepolska.pl

forum biomass & waste agrex-eco

 

 

 

 

 

 

Michał Marczak, Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Agrex-Eco Sp. z o.o.

Ekspert w dziedzinie technologii i maszyn do biomasy produkcji firm Komptech (Austria) oraz TS Industrie (Niemcy) na terenie Polski. Uczestniczył w szkoleniach zagranicznych dot. m.in. mobilnych przesiewaczy gwiaździstych oraz separatorów kamieni, które znacznie poprawiają jakość paliwa z biomasy oraz o mobilnych rębakach i uniwersalnych rozdrabniaczach do odpadów drewnianych i zielonych. Autor licznych artykułów eksperckichpublikowanych m.in. na łamach takich pism branżowych jak: Gazeta Przemysłu DrzewnegoPrzegląd Komunalny, czy Maszyny w przemyśle drzewnym. Prelegent podczas Ogólnopolskich konferencji m.in.: „Kompostowanie, jako niezbędny element redukcji poziomu odpadów biodegradowalnych”, „Forum Spalania Biomasy”, „Konferencja dot. Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów” i „Innowacyjność w RIPOK-ach”.

KategorieBez kategorii