Kolejny Złoty Medal dla AGREX-ECO!


złoty medal pol-eko-system axtor komptech agrex-eciDo konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów  nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. W tym roku kolejny produkt z oferty firmy AGREX-ECO otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2015, jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Dla przypomnienia w zeszłym roku firma zdobyła aż 2 złote medale dla: Przerzucarki pryzm kompostowych TOPTURN X55 produkcji Komptech (Austria) i dla Rębako-rozdrabniacza COBRA 75 HDI produkcji TS Industrie (Niemcy/Francja).

AGREX-ECO ma zaszczyt przedstawić tegorocznego zwycięzcę Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM 2015:

Uniwersalny rozdrabniacz AXTOR 6010 z serii green efficiency produkcji Komptech (Austria)

axtor 6010 nowość komptech agrex-eco uniwersalny rozdrabniacz biomasaAXTOR jest jedną z najbardziej elastycznych maszyn do obróbki drewna i odpadów zielonych. W trybie szybkoobrotowym rozdrabniacza z wahliwymi narzędziami, produkuje materiał do kompostowania. W trybie rębaka z obniżoną  prędkością i z narzędziami stałymi, wytwarza paliwo z biomasy dla elektrociepłowni.

Rodzina AXTORów została rozszerzona rok temu o nowy model AXTOR 6010. Przy tej samej funkcjonalności, ale znacznie bardziej zwartej konstrukcji oraz upakowanej dużej mocy 590 KM, AXTOR 6010 jest zaprojektowany specjalnie dla średnich i dużych  wydajności. Jego najważniejszymi  cechami są niskoemisyjny silnik wysokoprężny Caterpillar® umieszczony w przyjaznej dla konserwacji pozycji podpodłogowej, duży system podawania skierowany przodem do kierunku jazdy z agresywnym wciąganiem materiału oraz szeroką gardzielą o prześwicie 850 mm.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii (więcej: Program green effieciency) udało się zmniejszyć zużycie paliwa aż do 30% w porównaniu do maszyn konkurencji.

Axtora 6010 będzie można zobaczyć na żywo już 27 października na targach POL-ECO-SYSTEM na stoisku firmy AGREX-ECO, stoisko nr 8, hala 5A.