printer

KOMPTECH Maszyny i technologie

KomptechKOMPTECH jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą technologii, maszyn i systemów do mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów w postaci stałej i do przetwarzania biomasy w źródło energii odnawialnej.

Ta austriacka firma istnieje od 1992 roku i jest synonimem wysokiego poziomu korzyści dla Klienta, w szczególności dotyczących: innowacyjnych, niezawodnych produktów o niskim zużyciu energii, doskonałego serwisu i wynikającego z nich optymalnego współczynnika ceny do wydajności.

Wszystkie maszyny produkcji KOMPTECH są proste w obsłudze, charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji i wysokim współczynnikiem efektywności do kosztów utrzymania.

Liczne, opatentowane innowacje zapewniają unikatowość produktów firmy i przyczyniają się do jej pozycji lidera na rynku maszyn do przetwórstwa odpadów.

Szybki i wysokiej jakości serwis techniczny firmy KOMPTECH i jej Partnerów zapewnia optymalne koszty eksploatacji maszyn, a prowadzona w sposób ciągły optymalizacja ogólnoświatowej logistyki gwarantuje najlepszą z możliwych dostępność części zamiennych.

Zakres oferty produktowej firmy KOMPTECH obejmuje ponad 30 modeli różnych typów maszyn. Modularne konstrukcje o różnych wydajnościach upraszczają proces łączenia ich w kompletne linie technologiczne.

Zakresy zastosowań:

  • przetwórstwo odpadów stałych i
  • przetwórstwo biomasy.

Wyroby obejmują główne procesy w nowoczesnym przetwórstwie odpadów i biomasy takich jak:

Pełne portfolio produktowe dzieli się na następujące sektory: