Konferencja Paliwa z odpadów


banner paliwa abrys agrex-eco andritz

Serdecznie zapraszamy Państwa na na 8. konferencję „Paliwa z odpadów”, której mamy przyjemność być Partnerem. W tym roku spotkamy się w dniach 13-15 marca w Hotel Diament Arsenal Palace**** w Chorzowie.

andritz mewa uniwersalny rozdrabniacz model ug agrex-ecoPierwszego dnia konferencji o godz. 14:10 nasz Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Pan Tomasz Sadowski przedstawi ofertę rozdrabniaczy Agrex-Eco niezbędnych w kluczowym etapie produkcji RDF.  

„Podczas konferencji poruszony zostanie temat paliw alternatywnych w kontekście popularnej w ostatnim czasie idei gospodarki o obiegu zamkniętym. Eksperci omówią różne sposoby wykorzystania paliw alternatywnych, nie tylko w cementowniach. Prelegenci przedstawią przykłady wykorzystania paliw na świecie a także ekonomiczne i techniczne uwarunkowania produkcji RDF w RIPOK-ach.”

W trzecim dniu spotkania planowany jest wyjazd techniczny do Zakładu Odzysku i Unieszkodliwiania Odpadów należący do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Katowicach, w którym od 2 lat pracuje z sukcesem nasza Rozrywarka do worków SR III K4 3 Seg produkcji Matthiessen.

Zgłoszenia u organizatora: Abrys