Konferencja dot. Ekorecyklingu już jutro w Warszawie!


elektrorecykling agrex-eco andritz

Już jutro w Warszawie odbędzie się „XII Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”. „Elektrorecykling może stać się polską specjalizacją i nowoczesnym przemysłem. To kopalnia surowca, dodatkowe miejsca pracy i ochrona środowiska w najlepszej wersji. To także sposób na realizację celów unijnych oraz spełnianie obowiązków producentów w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym.” – mówi Wojciech Konecki, Dyrektor Generalny CECED. W Konferencji wezmą udział najważniejsze osoby w branży, w tym decydenci, samorządowcy, recyklerzy, naukowcy oraz producenci.

Firmę AGREX-ECO Sp. z o.o. reprezentować będzie dwóch Specjalistów ds. Kluczowych Klientów – mgr. inż. Sylwia Żak (tel. 882 083 443) oraz mgr. inż. Bartłomiej Garbera (tel. 666 835 073). Z przyjemnością przedstawią Pańswtu ofertę naszego nowego Partnera, firmy ANDRITZ MeWa, która produkuje i rozwija maszyny do recyklingu i rozwiązania „pod klucz” w zakresie przetwórstwa WEEE (odpadów elektrycznych i elektronicznych), lodówek, filtrów oleju, odpadów domowych i przemysłowych, produkcji paliwa RDF, zużytych opon i wielu innych surowców wtórnych od ponad 30 lat. Do wyboru są 3 rozwiązania:

  • Wolnoobrotowe dwuwałowe rozdrabniacze wstępne z serii UNI-CUT UC,które stanowią pierwszy krok w procesie przetwarzania odpadów. Tam, gdzie trzeba zmniejszyć objętość, przygotować paliwo z odpadów lub materiały do dalszego przetworzenia, rozdrabniacze typu UNI-CUT UC stanowią podstawę skutecznego recyklingu.
  • Uniwersalne rozdrabniacze z serii UNI-CUT UG rozdrabniają różnego rodzaju odpady do zdefiniowanej wielkości frakcji w zakresie od 5 do 100 mm. Są dynamiczne w rozdrabnianiu i elastyczne jeżeli chodzi o rezultaty.
  • Natomiast dzięki Uniwersalnemu rozdrabniaczowi poprzecznemu z serii QZ, ANDRITZ MeWa zrewolucjonizował tradycyjne technologie rozdrabniania. Zasada działania urządzenia opiera się na łagodnym i szybkim rozrywaniu wsadu, dzięki sile uderzenia łańcucha.

andritz mewa uniwersalny rozdrabniacz model ug agrex-ecoNasi specjaliści czekają na Państwa 12 kwietnia na konferencji „XII Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”, która odbędzie się w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Więcej na: //www.abrys.pl/szkolenia-i-konferencje/