Konkurs „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”


Nowością tej edycji Międzynarodowych Targów ochrony Środowiska POLEKO 2014 jest dodatkowy konkurs „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”, w którym mogą Państwo, jako profesjonaliści z branży ochrony środowiska oddawać głosy na najlepszy produkt spośród laureatów Złotego Medalu do 17.11.2014.  Wystarczy wejść na stronę i bez logowania wybrać swój produkt: //zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/126/

Do wyboru aż dwóch zwycięzców AGREX-ECO:

topturn x55 zloty medal poleko 2014 komptechTOPTURN produkcji firmy Komptech (Austria) jest jedną z najpowszechniej używanych samojezdnych przerzucarek pryzm kompostowych na świecie. Nowy model X55 z III generacji TOPTURNów zainspirowanej przez samych klientów oferuje jeszcze wyższą wydajność przy pełnym komforcie i łatwości jego obsługi. Silnik o mocy 242 kW spełnia najnowsze normy w zakresie emisji spalin, a nowy system chłodzenia utrzymuje całość w odpowiedniej temperaturze. Pozostałe zalety to m.in.: większa kabina, nowy automatyczny napęd i hydraulicznie otwierane klapy serwisowe.

cobra złoty medal ts industrie poleko 2014 agrex-ecoCOBRA 75 HDI jest największym modelem z typoszeregu innowacyjnych, mobilnych rębaków-rozdrabniaczy firmy TS INDUSTRIE (Francja/Niemcy). Jego wysoka wydajność w połączeniu z prostą obsługą sprawia, iż jest to idealny model dla profesjonalistów z branży ochrony środowiska. Opatentowany mieszany wirnik z 4 stałymi nożami i 20 wahliwymi młotkami równocześnie rozdrabnia gałęzie i materiał zielony ze średnią wydajnością 40 m3/h oraz dopuszczalną średnicą do 20cm. Wysoka jakość i bezpieczeństwo.

głosuj na topturn cobra poleko wybór konsumentów