Łukasz Birecki nowym Kierownikiem Działu Sprzedaży


Łukasz Birecki agrex-eco„Z przyjemnością chcieliśmy poinformować, że z dniem 1 listopada 2016 Pan Łukasz Birecki został Kierownikiem Działu Sprzedaży w Agrex-Eco Sp. z o.o.. Jego wieloletnia praca i zebrane doświadczenie dają nam pewność, że poradzi sobie z nowymi zadaniami. Mamy nadzieję, że zmiana ta wpłynie pozytywnie na naszą pracę i wyniki sprzedaży w następnych latach.” Dyrektor Handlowy, Krzysztof Wybrański

Ekspert w dziedzinie technologii i maszyn do przetwarzania odpadów oraz biomasy. Absolwent Wydziału Samochody i Maszyny Robocze Politechniki Warszawskiej. Uczestniczył w wielu szkoleniach zagranicznych w całym zakresie ofertowym firmy Agrex-Eco. Doświadczenie zawodowe poparte wieloma zrealizowanymi projektami instalacji do przetwarzania odpadów oraz zadowolonymi klientami.

Autor wypowiedzi eksperckich publikowanych w pismach branżowych m.in. na łamach Przeglądu Komunalnego i Pośrednika Komunalnego. Prelegent podczas ogólnopolskich konferencji w branży komunalnej dot. “Kompleksowej Gospodarki Odpadami” (Abrys), i „Modernizacji i Rozbudowy RIPOKów” (Ekorum). Związany z firmą Agrex-Eco od 2011 roku. Pasje życiowe: żona i kultowe samochody sportowe. Jego flagowe projekty to instalacje m.in. w:

  • Cz. P. K. w Sobuczynie,
  • PUK w Ciechanowie,
  • ZGOK Olsztyn i
  • ZZO w Lubartowie.