Nasz nowy Partner, firma EcoHog z Irlandii Płn., producent stacjonarnych i mobilnych separatorów.


scraphog ecohog separator wiroprądowy agrex-ecoFirma EcoHog pochodzi z Irlandii Północnej. Powstała w 2013 roku. Produkuje stacjonarne oraz mobilne separatory magnetyczne i wiroprądowe HogMag i Scraphog na podwoziach gąsienicowych i podhakowych korzystając ze współpracy z koncernem ERIEZ. Oddzielną linią produkcyjną są stacjonarne i mobilne separatory powietrzne TWS. Wszystkie maszyny wyposażone są w podające stoły wibracyjne i taśmowe przenośniki odseparowanych frakcji.

Ecohog jest produkcyjną firmą rodzinną zlokalizowaną w Co Tyrone w Północnej Irlandii. Miasto to jest stolicą firm inżynieryjnych. Firma działa na całym świecie i ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze odpadowym i recyklingu. EcoHog dokonał szerokiego i dogłębnego rozeznania rynku, stworzył i rozwiną własne konstrukcje w odpowiedzi na występujące problemy w sortowaniu materiałów. Tak powstały Separatory powietrzne oraz Separatory metali Ecohog. Są to najbardziej skuteczne maszyny separujące dostępne aktualnie na rynku globalnym.
Zakres wyrobów Ecohog został stworzony dla aplikacji mobilnych oraz stacjonarnych. Maszyny te cechuje niskie zużycie energii, niski poziom hałasu i mała emisja pyłów w czasie pracy. Spełniają one wszystkie najnowsze regulacje prawne i promują ochronę środowiska zachowując przy tym przystępną cenę. Firma jest dumna z tego, iż wykorzystując posiadane doświadczenie i wiedzę branżową, każda z maszyn EcoHog jest w sposób indywidualny dostosowana do specyficznych wymagań klienta i procesu technologicznego.
Misją firmy Ecohog jest „apetyt na odpady” wspierający świat recyklingu poprzez zorientowaną na klienta, efektywną pod względem kosztów technologię.