Nowy rozdrabniacz uniwersalny ADuro S produkcji ANDRITZ


Międzynarodowa grupa technologiczna ANDRITZ prezentuje swój nowy rozdrabniacz uniwersalny ADuro S – jest to najmłodszy członek niedawno wprowadzonej linii produktów ADuro – rozdrabniaczy do recyklingu.

aduro s rozdrabniacz nowość nowy recykling andritzADuro S jest rozdrabniaczem jednowałowym o szerokości wału do 3200 mm, zdolnym do osiągnięcia bardzo dużych wydajności, dzięki czemu idealnie nadaje się do przetwarzania strumieni odpadów, takich jak produkcja paliwa z odpadów (RDF), paliwa stałego (SRF), rozdrabnianie zmieszanych odpadów komunalnych (MSW) oraz odpadów komercyjnych i przemysłowych (C&I).

ELASTYCZNOŚĆ JEST KLUCZOWA

ADuro S ma elastyczną, modułową konstrukcję. Może być wyposażony w trzy różne typy rotorów, a tym samym dostosowany do indywidualnych wymagań klienta w zakresie materiału wejściowego, wydajności i zużycia energii. Maszyna wyposażona jest w innowacyjny mechanizm zaciskający dla noży, który eliminuje konieczność czasochłonnego spawania lub szlifowania w przypadku konieczności wymiany uchwytu noża.aduro s rozdrabniacz nowość nowy recykling andritz

Aby dostosować się do różnych rodzajów i grubości materiału wejściowego, szczelinę cięcia można bezpiecznie regulować w trybie serwisowym bez zatrzymywania i otwierania maszyny. Aby dodatkowo zoptymalizować dostępność i koszty konserwacji, maszyna jest wyposażona w inteligentne sterowanie popychaczem. Układ chłodzenia rotora można zainstalować jako opcjonalne wyposażenie.

„Rozdrabniacz ADuro S to doskonała, kompaktowa maszyna o solidnej konstrukcji i wyposażona w kilka bardzo skutecznych nowych funkcji, które pomagają naszym klientom znacznie wydajniej prowadzić produkcję”, wyjaśnia Thomas Gemeiner, dyrektor ds. Globalnego zarządzania produktem i obsługi posprzedażnej, ANDRITZ Recykling.

aduro s rozdrabniacz nowość nowy recykling andritzPodobnie jak wszystkie rozdrabniacze w rodzinie ADuro, ADuro S może być wyposażony w innowacyjne funkcje IIoT w celu zdalnego monitorowania maszyny online i osiągnięcia optymalizacji pracy.

 

 

GRUPA ANDRITZ
Międzynarodowa grupa technologiczna ANDRITZ oferuje szeroką gamę innowacyjnych linii, sprzętu, systemów i usług dla przemysłu celulozowo-papierniczego, energetyki wodnej, przemysłu przetwórstwa i formowania metali, pomp, separacji ciał stałych i cieczy w sektorze komunalnym i przemysłowym, a także jako pasza dla zwierząt i granulowanie biomasy. Globalne portfolio produktów i usług zostało uzupełnione o instalacje do wytwarzania energii, recyklingu, produkcji włóknin i paneli, a także automatyzacji i rozwiązań cyfrowych oferowanych pod marką Metris. Obecnie notowana na giełdzie grupa ma około 28 400 pracowników i ponad 280 lokalizacji w ponad 40 krajach.