Nowy system obrotowego grzebienia – Rozrywarka do worków Matthiessen


nowy grzebien matthiessen rozrywarki do worków innowacja Zwiększenie wydajności przy tym samym stopniu rozrywania i opróżniania. Zredukowanie do minimum zatorów, pomimo niejednorodnego materiału wejściowego. Stabilizacja wydajności (przepływ materiału/godz.).

POZOSTALIŚMY WIERNI SWOJEJ PODSTAWOWEJ ZASADZIE

Wychodząc z naszych dotychczasowych rozwiązań i łącząc je z aktualnym know-how. Wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii. Po udanej fazie eksperymentalnej możemy teraz przedstawić nasz nowy ARK.

AKTYWNY GRZEBIEŃ ROZRYWAJĄCY
Ułożone naprzemiennie gwiazdy rotora z dołożonymi 8 nożami można regulować w zależności od zadania przy pomocy prędkości obrotowej.
Równoległy system noży (w opcji), noże wkręcane – noże wsuwane zapewnia, że nawet małe worki są rozrywane i opróżniane. W zależności od materiału wsadowego i pożądanej wydajności, prędkość przetwarzania przez ARK może być zoptymalizowana.

nowy grzebien matthiessen rozrywarka do worków nowość

Wszystkie zużywające się części można oczywiście z łatwością wymienić, tak jak w innych naszych maszynach. Za pomocą siłowników hydraulicznych cały ARK można
przesuwać do wysokości 200 mm. Nawet gabarytowo większe materiały można przetwarzać i dozować przez większą szczelinę.

W porównaniu do naszego sprawdzonego grzebienia rozrywającego 4, możliwym jest teraz zwiększenie wydajności o ponad 20%. Uaktualnienie tego systemu grzebieniowego do ARK jest możliwe prawie we wszystkich rozrywarkach worków produkcji firmy Matthiessen.

 

RUCH CIĄGŁY

Worki wciskane na grzebień dzięki asynchronicznemu ruchowi pomiędzy rotorem i grzebieniem.