printer

O FIRMIE

Szukasz innowacyjnych technologii i maszyn do przetwórstwa odpadów i biomasy?

Chcesz żeby były niezawodne, proste w obsłudze i charakteryzowały się niskimi kosztami eksploatacji?

Poważnie podchodzisz do zarabiania pieniędzy na ochronie środowiska?

Spółka AGREX-ECO jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami stałymi i biodegradowalnymi, produkcję paliw alternatywnych z odpadów komunalnych i biomasy, a także w budowę kompostowni i zakładów fermentacji. W NASZEJ OFERCIE znajdziesz wszystko, co potrzebne do zagospodarowania odpadów w Twoim zakładzie.

Jeśli dołączysz do nas będziesz mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie opracowania projektu linii MBP, kompostowni, zakładu fermentacji mokrej bioodpadów lub linii do produkcji paliwa RDF lub z biomasy. Wspólnie z Tobą dobierzemy najlepszą z dostępnych technologii przy udziale wysokiej klasy specjalistów. A jest z czego wybierać! Portfolio produktowe firm EGGERSMANN (Niemcy), MATTHIESSEN (Niemcy), TS INDUSTRIE (Francja/Niemcy), MACPRESSE EUROPA (Włochy), PTF HAUSSER (Niemcy), ANDRITZ MeWa (Niemcy), BINDER+CO (Austria), TRENNSO-TECHNIK (Niemcy), Bianna (Hiszpania), ERIEZ Magnetics Europe (Wielka Brytania), EcoHog (Wielka Brytania) i AMP Robotics obejmuje ponad 150 modeli różnych typów maszyn, a ich modularne konstrukcje o różnych wydajnościach upraszczają proces łączenia ich w kompletne linie technologiczne.

Wiemy, że projekt i maszyny to nie wszystko i dlatego możemy Ci polecić renomowanych wykonawców sortowni, linii RDF i paliwa z biomasy, kompostowni lub zakładów fermentacyjnych, z którymi już współpracowaliśmy.

To jeszcze nie wszystko! Zapewniamy także:

  • wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju,
  • zaopatrzenie w części zamienne,
  • bezpłatne szkolenia techniczne i
  • instrukcje obsługi w języku polskim,
  • wszystkie sprzedawane przez nas maszyny posiadają znak zgodności CE.

Potrzebujesz referencji? Sprawdź czyje maszyny i jak pracują m.in. w Myślenicach, Lesznie, Łodzi, Częstochowie, Łomży, Giżycku, Krakowie, Gdańsku, w Warszawie i w kilku tysiącach innych miejsc na całym świecie!

Zwiększ z nami swój wkład w rozwój ochrony środowiska i poprawę warunków życia społeczeństwa!