Owijarki do bel Rotowrap

OWIJARKI DO BEL

ROTOWRAP

Owijarki do bel RotowrapW odróżnieniu od innych dostępnych na rynku systemów owijania maszyny ROTOWRAP obracają belę wokół dwóch osi jednocześnie, co znacznie zwiększa wydajność. Rotacja beli na oscylujących rolkach przebiega płynnie, w sposób dokładny i kontrolowany. Maszyna jest w stanie pracować ze słabo sprasowanymi belami bez obawy o ich uszkodzenie. Możliwa jest precyzyjna regulacja przebiegu procesu owijania w celu optymalizacji wydajności oraz oszczędności używanej do owijania folii. Na końcu procesu owijania folia jest ucinana przez, pozwalający zaoszczędzić folię, system tnąco-wiążący, a bela transportowana jest dalej za pośrednictwem przenośnika. Bele mogą być też łatwo otworzone przy użyciu automatycznej rozrywarki do bel PTF Häusser.

SPECYFIKACJA:

MODEL WYDAJNOŚĆ (bel/h) CHARAKTERYSTYKA
ROTOWRAP TT 10-15 bardzo ekonomiczne dla małych wydajności
ROTOWRAP 30 30-35 maszyny standardowe dla normalnych wydajności
ROTOWRAP 40 40-45 szybkie maszyny dla wysokich wydajności
ROTOWRAP 60 50-60 najszybsze maszyny dla wydajności do 60 beli/h
ROTOWRAP 30M 30-35 mobilne rozwiązania

ZALETY korzystania przez owijarki ROTOWRAP z szerszej folii 750 mm (zamiast 500 mm):

  • wyższa szczelność beli,
  • duża szybkość owijania,
  • mniejsze zużycie energii,
  • mniejsza podatność na uszkodzenia mechaniczne,
  • większa trwałość (w szczególności bardziej wytrzymałe rogi beli)

ZALETY:

  • dobra ochrona gwarantowana przez rozciągliwą folię oszczędza energię i pozwala na składowanie beli na zewnątrz budynków,
  • bele ROTOWRAP są mocno owinięte, co w znaczny sposób redukuje problemy związane ze śmieceniem, odorem oraz szkodnikami,
  • zwarte, sześcienne bele nie wymagają dużo przestrzeni, są łatwe w transporcie i w magazynowaniu,
  • owinięte belę mogą też zostać przekazane do dalszego użycia, przykładowo jako źródło energii w spalarni.

POBIERZ:

Rotowrap broszura

broszura Rotowrap

Sprzedaż maszyn PTF Häusser

Maszyny PTF Häusser to wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do owijania zbelowanych surowców wtórnych. Firma jest docenianym producentem wysokiej jakości sprzętu, a jej cel polega na proponowaniu opłacalnych oraz przyjaznych środowisku technologii, wyróżniających się niskimi kosztami eksploatacji, a także utrzymania.

Czytaj więcej

W naszej ofercie posiadamy wybór najlepszych owijarek do bel PTF Häusser, cechujących się wydajnym i sprawnym działaniem. Urządzenia zostały wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów, wśród których każdy znajdzie rozwiązania dopasowane do swoich wymagań.

PTF Häusser owijarki do bel – wysoka jakość i efektywne działanie

Oferowane przez nas owijarki do bel PTF Häusser wyróżniają się skuteczną i wydajną pracą. Ich zastosowanie w przedsiębiorstwie związane jest z wieloma korzyściami, związanymi z usprawnieniem wykonywania codziennych obowiązków.

Proponowane przez nas maszyny umożliwiają obracanie bel wokół dwóch osi jednocześnie, co znacząco zwiększa wydajność.

Maszyny PTF Häusser – dlaczego warto?

Wykorzystując dostępne w naszej ofercie maszyny PTF Häusser, można odnieść wiele korzyści. Wśród nich warto wymienić sprawne działanie firmy, zwiększenie jej wydajności czy sprawne poradzenie sobie z codziennymi zadaniami. Owijarki do bel PTF Häusser służą usprawnieniu pracy, a ich optymalne działanie umożliwia zaoszczędzenie folii.

Oferowane przez nas maszyny pracują w płynny, kontrolowany oraz dokładny sposób, co przekłada się na jakość uzyskanych efektów. Dzięki precyzji ich działania nie trzeba obawiać się o ewentualne uszkodzenia bel. To nie tylko stacjonarne, ale również mobilne maszyny owijające, zapewniające zróżnicowaną wydajność. To sprawia, że każdy klient może znaleźć u nas rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Maszyny PTF Häusser – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy firmą kierującą się w swoich działaniach zadowoleniem klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta spełniała oczekiwania zainteresowanych osób, znacząco usprawniając ich pracę.

Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują się maszyny pochodzące od renomowanych i zaufanych producentów, do jakich niewątpliwie można zaliczyć PTF Häusser. W razie wystąpienia dodatkowych pytań warto się z nami skontaktować. Z chęcią udzielimy szczegółowych odpowiedzi, by podjęta decyzja była w pełni satysfakcjonująca.

Zalety korzystania z wysokiej jakości owijarek do bel

Korzystanie z ekologicznych i zoptymalizowanych maszyn znacząco wpływa na komfort pracy. W naszej ofercie znajdują się produkty cenionych, renomowanych producentów, którzy cieszą się dużym zaufaniem na arenie międzynarodowej. Niezaprzeczalną zaletą owijarek jest wyższa szczelność beli. Dzięki mocnemu owinięciu następuje redukcja problemów związanych ze śmieceniem. Bele są łatwe w transporcie oraz magazynowaniu. W trakcie pracy maszyny zużywają mniej energii, co pozytywnie wpływa także na aspekt finansowy. Wysoka wydajność, precyzja oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysoki stopień eksploatacji to aspekty, które wyróżniają urządzenia dostępne w Agrex-Eco.

Owijarki do bel – opinie i cena

W Agrex-Eco dbamy o najwyższą jakość urządzeń oraz konkurencyjność cenową. Cena poszczególnych owijarek różni się w zależności od ich specyfikacji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do parametrów technicznych oferowanego sprzętu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania technicznego. Wysoką jakość usług Agrex-Eco potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Osoby decydujące się na współpracę z naszą firmą doceniają kompleksowość usług z uwzględnieniem idei nowoczesnej gospodarki odpadami.