Pierwsze w Polsce pokazy rębako-rozdrabniaczy TS Industrie już 25 czerwca!


konferencja dla zuli agrex-eco ts industrie

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszych w Polsce pokazach mobilnych rębako-rozdrabniaczy produkcji firmy TS Industrie, nagrodzonych Złotym Medalem na targach POLEKO za innowacyjność, wysoką jakość i dbałość o ochronę środowiska.

 

Będziemy testować dwa modele:

  • rębako-rozdrabniacz GS/PUMA 35D z opatentowanym mieszanym wirnikiem, który rozdrabnia gałęzie i liście jednocześnie, 2 urządzenia w jednym cyklu roboczym oraz
  • rębak WS/16-35DT z opatentowaną tarczą tnącą do przetwarzania dużych gałęzi (średnica do 16 cm) w zrębki drzewne, kompaktowe urządzenie (waga: 748 kg) o dużej wydajności.

pokaz maszyn ts industrie agrex-eco zule rębak rozdrabniacz

Innowacje w szczegółach:

  • skrupulatnie dobrany silnik zgodny z normami „Tier 3 – Stage IIIA”,
  • system redukcji hałasu DRI,
  • biodegradowalne smary,
  • opcjonalny system redukcji CO2,
  • programowalna praca w zależności od obciążenia i rodzaju przetwarzanego materiału + układ antyblokujący,
  • inteligentny komputer pokładowy „Pilot system”.

Pokazy nowych rębako-rozdrabniaczy TS Industrie odbędą się o 10:45 na placu manewrowym i o 13:15 w lesie. A już o 15:00 specjalna STREFA KIBICA, a w niej telebim oraz okazja do wspólnego biesiadowania i oglądania meczu Polska-Szwajacaria!

Pokazy odbędą się w ramach BEZPŁATNEJ “Konferencji dla ZULI” już 25 czerwca 2016r. (sobota), start godz. 9:00, w Dworze Myśliwskim Ustronie k. Kępna (woj. wielkopolskie) na placu manewrowym oraz w lesie.

Prosimy o jak najszybsze potwierdzenie udziału u organizatora “Gazeta Leśna”, mailowo: jarek.harhura@gazetalesna.pl lub telefonicznie: 609 764 779 lub wypełniając formularz dostępny także pod adresem: //docs.google.com/forms/d/1cFWI_DNjAwiK190cvL9OycZA974JqLrylekhMzGJE0Q/viewform?c=0&w=1

Zaproszenie na konferencję z mapką dojazdu: kliknij TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań dot. maszyn i pokazu prosimy o kontakt z Panem Michałem Marczakiem, naszym Specjalistą ds. Kluczowych Klientów, tel. kom. 666 835 073, e-mail: mmarczak@agrex-eco.pl, który poprowadzi na miejscu prezentacje maszyn.