prasy belujące Macpresse

PRASY BELUJĄCE MACPRE

sy belujące MacpresseAutomatycznych prasy belujące MACPRESSE do surowców wtórnych i zmieszanych odpadów komunalnych o mocy od 60 do 200 ton. Typoszereg rozpoczyna się od małych pras do supermarketów o wydajności 4 t/h, do dużych o mocnej konstrukcji do pracy na składowiskach o wydajności 60 t/h.

Prasy MACPRESSE umożliwiają belowanie szerokiego zakresu materiałów takich jak papier, plastik, drewno, stałe odpady komunalny, RDF i inne (nieżelazne) materiały podlegające recyklingowi. Bele mogą być układane do maksymalnej dopuszczalnej wysokości, są proste w chwytaniu i nie niszczą się nawet przy upadku. Wymiary bel są optymalne do załadunku na ciężarówki i kontenery, co pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń transportowa.

Konstrukcja pras jest bardzo solidna. Użycie pomp o najwyższej jakości w połączeniu z wysoko wydajnym silnikiem elektrycznym gwarantuje redukcje zapotrzebowania na prąd i obniżenie hałasu. Układ hydrauliczny MACPRESSE dzięki dużej wiedzy specjalistów jest bardzo efektywny, a przy tym prosty, funkcjonalny i przyjazny w użytkowaniu.

Budowa systemu wiążącego MACPRESSE jest elektromechaniczna i pozioma. Zarówno 4 lub 5 drutów może być używanych do wiązania w zależności od wybranego modelu. Zalety operacyjne to maksymalna efektywność oraz wysoka wydajność w przeliczeniu na godzinę pracy.

SPECYFIKACJA:

specyfikacja macpresse 2016 prasy belujące agrex-eco

REFERENCJE:

referencje Macpresse agrex-eco prasy belujace

POBIERZ:

ulotka macpresse prasy belujące

ulotka prasy belujące Macpresse

Czytaj więcej

Maszyny Macpresse – solidna konstrukcja na miarę oczekiwań

Macpresse to znana i ceniona firma zajmująca się projektowaniem, a także rozwojem technicznym oraz produkcją automatycznych pras belujących. Tego typu sprzęt służy do zmniejszania objętości surowców odzyskiwanych w procesie recyklingu w celu optymalizacji ich magazynowania oraz transportu do recyklerów.  W ofercie producenta znajdują się prasy belujące o sile zgniotu od 60 do 200 ton.

Celem firmy Macpresse jest proponowanie opłacalnych, nowoczesnych technologii w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji. Co więcej, przedsiębiorstwo pragnie produkować urządzenia zapewniające maksymalne wykorzystanie powierzchni oraz produkcji bel z najwyższą gęstością, jaka jest możliwa, i o optymalnym kształcie.

Prasy belujące Macpresse – dlaczego warto?

Znajdujące się w naszej ofercie maszyny Macpresse wyróżniają się solidną konstrukcją oraz odpornością na uszkodzenia. To doskonałej jakości sprzęt, zapewniający uzyskanie optymalnych rezultatów.

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, w wyniku którego przez lata swojej działalności mogliśmy bardzo dobrze poznać rynek. Dlatego stawiamy na prasy belujące Macpresse. To rozwiązanie cieszące się uznaniem ze strony klientów. Użytkownicy chwalą je za solidność, wytrzymałość oraz efektywność, co przekłada się na opłacalność podjętej inwestycji.

Macpresse – producent najwyższej jakości urządzeń

Dostępne w naszej ofercie maszyny Macpresse to urządzenia, których wybór związany jest z szeregiem korzyści. Proponowane przez nas modele mogą skutecznie belować różne rodzaje materiałów, co zwiększa ich uniwersalność i przydatność.

Łatwość obsługi, szybkie tempo pracy, jakość i bezpieczeństwo to jedne z najważniejszych zalet wynikających z inwestycji w dostępne w naszym asortymencie maszyny Macpresse. Możemy do nich zaliczyć także oszczędność na kosztach transportu, a także logistyki.

Urządzenia Macpresse – dlaczemy my?

Nasza firma to nie tylko bogate doświadczenie, ale również know how pracowników. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, dlatego w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań zachęcamy do konsultacji. Satysfakcja z wyboru oferowanych rozwiązań jest dla nas kluczem do udanej współpracy, a dodatkowe wsparcie przekłada się na jej jakość.

Oferta Agrex-Eco jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości urządzenia do recyklingu. Zapewniamy  kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo, dzięki którym dokonanie najkorzystniejszego wyboru stanie się łatwiejsze.