PROMOCJA: 25 miesięcy gwarancji na 25-lecie firmy Komptech


25 miesiecy promocja gwarancjiDawno temu w roku 1992 Komptech zaprojektował pierwszą przerzucarkę do kompostu. Od tamtej pory firma podążała wyłącznie w jednym kierunku: błyskawicznego rozwoju. Obecnie ponad 40 dystrybutorów na całym świecie sprzedaje nasze ciemnozielone maszyny do przetwarzania odpadów i biomasy. W ciągu tych 25 lat, z poczuciem ogromnej społecznej odpowiedzialności, Komptech skupił się na dwóch podstawowych wartościach: ciągłym rozwoju i doskonałej obsłudze klienta.

25 MIESIĘCY GWARANCJI

Crambo direct serwis komptech green efficiency rozdrabniacz do biomasy

Z okazji 25-lecia firma Komptech planujemy ekscytujące kampanie promocyjne, o których będziemy informować na naszej stronie. Rozpoczynam z akcją „25 miesięcy gwarancji” na wszystkie nowe maszyny mobilne. Ponieważ są rzeczy, których nie można mieć za dużo i jedną z nich jest czas trwania gwarancji. Dla maszyn zakupionych podczas trwania tej kampanii, regularny okres gwarancji został wydłużony z 12 aż do 25 miesięcy lub 2500 motogodzin (standardowo było 1000 motogodzin), w zależności co nastąpi wcześniej. Klienci otrzymują mnóstwo beztroskiego czasu podczas którego mogą w pełni skupić się na pracy swoich maszyn firmy Komptech. Oczywiście po zakończeniu okresu gwarancji klienci nie zostają bez opieki. Firma Komptech zawsze przywiązuje uwagę do dostarczania najlepszych rozwiązań dla swoich klientów.

Szczegóły:

  • Okres trwania kampanii: 1 marzec 2017 – 31 sierpień 2017
  • Okres gwarancji: 25 miesięcy lub 2500 motogodzin
  • Gwarancja zaczyna obowiązywać po dostarczeniu maszyny
  • Obowiązują standardowe warunki nabycia maszyny
  • Serwis i konserwacja maszyny przez autoryzowanego pracownika lub partnera firmy Komptech
  • Dotyczy następujących modeli maszyn: Axtor 6010/5010/8010, Crambo, Crambo direct, Cribus 2800/3800/5000, Hurrifex, hurrikan, Maxx, Meaxx E, Multistar L3/One/S3/XL3/XXL2/XXL3, Nemus 2700, Primus, Stonefex, Terminator, Topturn X4500/X55/X63.

Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę na maszynę objętą naszą „Specjalną rocznicową 25-miesięczną gwarancją”. Abyśmy mogli skontaktować się z Tobą jak najszybciej proszę daj nam znać na maila: info@agrex-eco.pl:

  • Jaka maszyna Cię interesuje?
  • Kiedy planujesz zakup maszyny?
  • Podaj swój e-mail i dana teleadresowe firmy.

Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin!

zdj 25 miesiecy gwarancji