Przegląd pras belujących od Macpresse

prasa belujaca macpresse agrex-ecoAutomatyczne prasy belujące MACPRESSE mogą belować różne rodzaje materiałów: surowce wtórne, paliwa alternatywne, czy zmieszane odpady komunalne. Oferowany przez firmę AGREX-ECO typoszereg zawiera prasy o sile nacisku od 60 do 200 ton, wydajnościach od 2 do 65 t/h i ciężarze beli do 2000 kg w zależności od modelu.

System belowania z wiązaniem poziomym zapewnia
prostą konserwację, utrzymanie czystości i jest bezpieczny dla operatora. Do tego 4- lub 5-krotne wiązanie drutem dla najlepszego rezultatu belowania. Opatentowany system wiązania MAC POLY-TIE® pozwala z kolei wiązać przemiennie bele drutem plastikowym lub stalowym jako jedyny na rynku.

System tnąco-prasujący umożliwia większą gęstość beli w porównaniu do pras z systemem wstępnego docisku materiału.

Odporne na zużycie okładziny wewnętrzne ze stali HARDOX, o grubości 15 mm, mocowane są za pośrednictwem opatentowanego systemu połączeń śrubowych dla ich łatwej wymiany.

Wszystkie prasy belujące MACPRESSE są przygotowane do pracy w ciężkich warunkach, w brudnym i zapylonym środowisku. Ich wysoka jakość opiera się na autorskim procesie produkcyjnym „pod jednym dachem”, który prowadzi kontrolę i testy wszystkich mechanicznych podzespołów.

Nowa seria wielozadaniowych pras belujących MAC/2 jest jeszcze bardziej wydajna, ekologiczna oraz wszechstronna. Cechą, którą wyróżnia ją na tle konkurencji jest jej uniwersalność. Wystarczy tylko wymienić ostrza by używać 1 maszyny do belowania różnego rodzaju materiałów.