Przegląd rozdrabniaczy od Agrex-Eco 2019


Wolnoobrotowym, jednowałowy rozdrabniacz TERMINATOR firmy Komptech to terminator branży odpadowej przeznaczony do rozdrabniania każdego rodzaju odpadów. Mocne zęby na wale rozdrabniającym i grzebień przeciwtnący rozrywają i kruszą nawet najtrudniejsze materiały do zdefiniowanej frakcji. Ciągła regulacja szczeliny tnącej umożliwia precyzyjny wybór wielkości rozdrobnienia materiału dla dalszej obróbki. Napęd hydrauliczny z automatycznym sterowaniem obrotów wału w zależności od obciążenia zapewnia maksymalną efektywność w wykorzystaniu mocy silnika oraz gwarantuje dużą odporność na materiały zakóceniowe. Do tego niskie koszty eksploatacyjne dzięki obracalnym zębom, które mogą być wykorzystane po zużyciu ponownie, nawet do 3 razy, hydraulicznie składane i rozkładane ściany boczne zasobnika i 3 rodzaje podwozi do wyboru.

crambo direct rozdrabniacz biomasa komptechZ kolei dwuwałowy rozdrabniacz typu CRAMBO, rozdrabnia wszystkie rodzaje drewna i odpady zielone do wybranych wielkości. Wolnoobrotowe walce wyposażone w ślimakowo ułożone narzędzia rozdrabniające minimalizują ilość drobnej frakcji, jak również obniżają hałas i powstawanie zapylenia. Ustawienie zdefiniowanych wielkości rozdrabnianej frakcji odbywa się przy pomocy szybkowymiennych, sitowych koszy klasyfikacyjnych, a przeciwbieżnie pracujące wały zapewniają agresywne wciąganie materiału.

Nowe rębako-rozdrabniacze AXTOR 4510 i 6210 mają nową lżejszą konstrukcję oraz niższą wysokość załadunku materiału przy zachowaniu tej samej wysokiej wydajności i kompletu innowacji programu green efficiency.
W ofercie AGREX-ECO można znaleźć również rozdrabniacze stacjonarne wstępne I końcowe produkcji firmy Andritz MeWa przeznaczone do recyklingu i produkcji paliwa RDF.
Firma Agrex-Eco dysponuje licznymi referencjami rozdrabniaczy na terenie całej Polski.