Rębak TS Industrie idealny dla Wydziału Dróg


rębak rozdrabniacz ts industrie agrex-eco wsStarostwo Powiatowe w Mońkach ogłosiło przetarg na „Dostawę rębaka do rozdrabniania gałęzi dla Powiatu Monieckiego”. W postępowaniu oferta Agrex-Eco została wyłoniona jako najkorzystniejsza i na początku czerwca rębak typu WS/23-75 DT firmy TS Industrie został przekazany na potrzeby Wydziału Dróg Starostwa Powiatowego w Mońkach. To już dziewiąty rębak tego producenta w Polsce sprzedany przez naszą firmę.  Nastroje podczas przekazania były bardzo pozytywne i to nie tylko dzięki pięknej pogodzie i zbliżającemu się długiemu weekendowi, ale głównie za sprawą innowacyjnych rozwiązań technicznych w maszynie (platforma obrotowa, system sterowania i wizualizacji SWING PILOT SYSTEM), wysokiej wydajności i jakości materiału wyjściowego, jaki jest produkowany przez rębaki z serii WS.

ZALETY:

 • możliwość rozdrabniania gałęzi do 23 cm,
 • TECHNOLOGIA TARCZY TNĄCEJ Idealnie równe kawałki drewna, które mogą być używane w mulczowaniu oraz jako paliwo do elektrociepłowni.
 • KOHLER KDI 2504TCR 75 KM (55,4 kW) 4-cyl. silnik diesla Chłodzony cieczą, bezpośredni wtrysk.
 • SWING PILOT SYSTEM Maszyna dobiera 1 z 3 dostępnych prędkości obrotowych silnika bazując na parametrach pracy rębako-rozdrabniacza – w zależności od rodzaju materiału, jaki ma być zrębkowany, ilości materiału wsadowego i prędkości podawania.
 • KOMPLETNY RĘBAK OBRACANY W ZAKRESIE 360 STOPNI Dzięki czemu zasobnik jest zawsze tam, gdzie jest potrzebny, idealnie dostosowuje się do każdych warunków w terenie,
 • POKRYWY SERWISOWE Szybki i łatwy dostęp do wszystkich punktów serwisowych.
 • OBROTOWY KOMIN WYRZUTOWY zakończony ruchomym deflektorem.
 • PODWOZIE TANDEMOWE Z HAMULCEM W pełni ocynkowane, sprzęg o regulowanej. wysokości z zaczepem oczkowym DIN lub głowicą kulową, odpowiednie na ulicy i w terenie.
 • NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO Według norm EN13525.

ZAPYTANIE O RĘBAK/ROZDRABNIACZ:

  DANE KONTAKTOWE

  firma*:

  miasto*:

  osoba
  do kontaktu*:

  telefon*:

  e-mail*:

  SPECYFIKACJA MASZYNY

  średnica
  rozdrabnianego
  materiału (cm):

  wydajność
  (m2/h):

  rodzaj
  materiału
  wejściowego:

  dodatkowe
  wymagania:

  Jak dowiedziałeś się o AGREX-ECO?*

  Internettargireklama w czasopiśmiekonferencjadroga mailowainne

  jakie?

  Chcę otrzymać kopię zapytania.

  * pole obowiązkowe