Relacja z konferencji M-BPO Abrys


sala mbtW dniach 27-29 maja 2014 r. w Katowicach, odbyła się VII Konferencja „Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów”, której mieliśmy przyjemność już po raz kolejny być Partnerem. Uczestnicy dostali od nas w prezencie notes z papieru ekologicznego, na którym mogli zapisać m.in. w jaki sposób maszyny produkcji firmy Komptech są odporne na zmiany przepisów dot. MBP. Można było również zapoznać się m.in. z: nowościami firmy Komptech (nowy Topturn X55, Nemus), ekologiczną linią maszyn Green Efficiency oraz rozrywarkami do worków firmy Matthiessen (Niemcy), które właśnie szturmem podbijają rynek. Dla osób, które nie miały możliwości obejrzenia prezentacja pt. „Innowacyjne rozwiązania technologiczne odporne na zmiany przepisów dot. MBP wg doświadczeń firmy KOMTECH (Austria)” poniżej:

Relacja foto z wydarzenia:

Branża żyje nadal tymi samymi problemami, o których pisaliśmy już przy okazji relacji z 44. zjazdu KFDZOM. Dzięki naszemu stoisku na konferencji, które wyróżniało się na tle innych mieliśmy okazję porozmawiać z wieloma Uczestnikami. Zaprzyjaźnieni Klienci z przyjemnością częstowali się krówkami, jabłkami oraz naturalnym sokiem natomiast dzięki ośmielaniu tych nieznanych można było nawiązać nowe kontakty. Nasze wystąpienie również spotkało się z dużym odzewem, szczególnie część dotycząca przesiewaczy dyskowych i gwiaździstych. Zaciekawieni tym tematem Klienci podchodzili do naszego stoiska i konsultowali możliwości wykorzystania przesiewaczy tego typu w swoich zakładach.

Komentarz osobisty przygotował dla Państwa p. Tomasz Kozieł, Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Agrex-Eco Sp. z o. o.

Video relacja:

Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytanie z przyjemnością na nie odpowiemy. Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego formularza kontaktu. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu!