Rodzina TOPTURNA zyskała nowego członka X5000


topturn x5000 komptech agrex-eco przerzucarka do pryzm agrex-ecoWraz z TOPTURN X5000 Komptech prezentuje nowoczesną maszynę z idealnym połączeniem wydajności i cech konstrukcyjnych. Dzięki solidnej ramie, mocnej hydraulice i dużemu wałowi jest gotowy do pracy w każdej sytuacji.

Koncentracja na potrzebach Klientów

Jednym z celów prac rozwojowych było zainwestowanie w jeszcze lepszy, a zatem bardziej indywidualny projekt całej maszyny, aby lepiej spełniać wymagania Klientów. Widać to nie tylko we nowoczesnym stylu, ale także w wielu praktycznych szczegółach dla jeszcze większej użyteczności. Pięciometrowa maszyna występuje w dwóch wersjach, jeśli chodzi o moc: 250 kW lub z silnikiem 205 kW w jeszcze lepszej cenie. Oba silniki spełniają aktualne wymagania dotyczące spalin. Układy chłodzenia o dużych wymiarach zapewniają płynną pracę w każdych warunkach.

Szybka i prosta konserwacja

topturn x5000 komptech agrex-eco przerzucarka do pryzm agrex-ecoWinda i prawe panele nadwozia zamieniają się w pprzestronne platformy serwisowe za naciśnięciem jednego przycisku, dzięki czemu operator może bezpiecznie i łatwo dotrzeć do wszystkich punktów serwisowych. Specjalne panele dostępu w tunelu i łożyska bębna dostępne z zewnątrz podkreślają wyjątkową łatwość konserwacji nowej serii TOPTURN X. Pod uwagę wzięto również koszty zużycia: wzmacniane stalowe elementy robocze na wale można obrócić o 180 stopni, gdy ulegną zużyciu, co pozwala na zupełnie nowy cykl użytkowania przed ich wymianą.

Sprawdzona technologia i nowe pomysły

topturn x5000 komptech agrex-eco przerzucarka do pryzm agrex-ecoDuży wał roboczy o średnicy 1,2 m zapewnia wysoką wydajność dla dokładnego mieszania pryzmy, tak ważnego w kompostowaniu. Połączenie solidnej ramy, wytrzymałego podwozia i wytrzymałych elementów roboczych na wale zapewnia skuteczne mieszanie. Dla optymalizacji i wygody pracy w zależności od warunków panujących na placu, dostępna jest wersja z podwoziem kołowym, lub gąsienicowym. Sama kabina jest wygodnym miejscem do pracy, z większą przestrzenią, wydajnym klimatyzatorem i amortyzowanym siedziskiem operatora.

Dzięki połączeniu sprawdzonych rozwiązań i nowych detali najmłodsza seria TOPTURN X stanowi kolejne udoskonalenie przerzucarek kompostowych Komptech. Naszym celem zawsze jest dostarczanie innowacyjnych technologii zapewniających maksymalne korzyści dla użytkownika, czego nowy TOPTURN X jest kolejnym przykładem.