Podsumowanie akcji: Rowerem na POLEKO z Agrex-Eco


kampania społeczna agrex-eco rower poleko 2014Nasza kampania społeczna dot. poruszania się ekologicznym i zdrowym środkiem transportu, jakim jest rower rozpoczęła się na dwa tygodnie przed Międzynarodowymi Targami Ochrony Srodowiska POLEKO 2014.

Na rozesłanych przez nas zaproszeniach można było przeczytać o następujących zaletach jazdy na rowerze.

  • dbanie o środowisko,
  • wzmacnianie kręgosłupa i dbanie o serce,
  • poprawienie kondycji, spalanie kalorii i odreagowanie stresu.

Przypominaliśmy też o kasku, odblasku i wodzie!

Opaski odblaskowe były już częścią naszej kampanii społecznej dot. bezpieczeństwa na drodze głównie dzieci. Tym razem podarunkiem, już dla dorosłych, były składane bidony. Trzeba było przejechać minimum 500 m na stacjonarnym rowerze treningowym na naszym stoisku aby dostać nagrodę. Za cel wyznaczyliśmy trasę z siedziby Agrex-Eco (Warszawa) do firmy Komptech (Austria), dystans 838 km.

W akcji, która trwała 4 dni, od 14 do 17 października 2014 r. wzięli udział nasi pracownicy, Klienci, młodzież, jak i obsługa sąsiadujących stoisk. Udało się nam przejechać aż 23 kilometry z zaplanowanego dystansu i zamierzamy kontynuować naszą podróż na kolejnych WYDARZENIACH.

Do wygrania jest również rower krosowy KTM, który jest nagrodą główną w kontynuacji naszego dorocznego konkursu „Weź udział w wyścigu!”, o którym można przeczytać tutaj. Zapraszamy do udziału!