Rozmawiamy o RIPOKach w Zakopanem

Cribus 3800 E
Energooszczędny przesiewacz bębnowy Cribus 3800E

Już jutro w Zakopanem rozpocznie się już XXIV Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów organizowana przez firmę Abrys. Naukowcy, praktycy i urzędnicy będą zajmować się problematyką przyszłości składowisk odpadów i ich znaczenia w rozwiązaniach systemowych gospodarki odpadami komunalnymi. Jest to szczególnie ważne ze względu na planowane kolejne zmiany wymagań prawnych i technologicznych dot. składowania odpadów.

Na miejscu będzie nasz Prezes zarządu, Pan Jacek Zawadzki, który chętnie odpowie na wszelkie pytania w kwestii doboru i wykorzystania maszyn i technologii produkcji firmy KOMPTECH (Austria) do mechanicznej obróbki w RIPOKach. Można też zapoznać się z naszą ofertą zamieszczoną w Dodatku najnowszego numeru „Przeglądu komunalnego”, który będzie za darmo dystrybuowany na wydarzeniu.

Dodatkową atrakcją konferencji jest wyjazd techniczny do Miejskiego Przedsiębiorstwa Odpadów w Krakowie, gdzie pracuje nasz przesiewacz bębnowy CRIBUS 3800E oraz przerzucarka do pryzm kompostowych TOPTURN X60.

Program do pobrania w Informacja prasowa.

źródło: http://abrys.pl

KategorieBez kategorii