Rozrywarki do worków idą jak burza!

rozrywarka do workow matthiessen agrex-ecoDobra współpraca, zrozumienie potrzeb Klienta oraz zapewnienie szybkiego i profesjonalnego serwisu zaowocowało zakupem kolejnej maszyny z oferty Agrex-Eco przez firmę PPHU Komart z Knurowa (woj. śląskie). Pod koniec października tego roku firma Agrex-Eco dostarczyła już dwudziestą piątą na rynku polskim rozrywarkę do worków produkcji firmy Matthiessen (Niemcy). Zakup urządzenia nastąpił po serii testów konkurencyjnych rozwiązań. Ostatecznie wybór padł na rozrywarkę Matthiessen SRIIIK4 3 Seg, która idealnie poradziła sobie z rozrywaniem i opróżnianiem worków z odpadami komunalnymi, jak i z odpadami z selektywnej zbiórki. Urządzenie podnosi także wydajność całej linii technologicznej oraz umożliwia odzysk cennych surowców wtórnych.

ZALETY:

  • specjalna konstrukcja bębna z chowanymi zębami zapobiega „okręcaniu się” folii wokół rotora,
  • pojemny zasobnik wyposażony w przenośnik łańcuchowy sterowany falownikiem umożliwia dokładną regulację ilości podawanego materiału na linię,
  • funkcja samooczyszczania (automatycznego rewersu),
  • mniejsze zużycie energii w porównaniu z rozdrabniarką i
  • wysoka niezawodność.

W dostarczonej maszynie zastosowano nowy system noży z szybko wymiennymi końcówkami, których wymiana nie wymaga użycia spawarki, a jedynie podstawowych narzędzi takich jak młotek.

Firmy Agrex-Eco i Komart współpracują ze sobą od 2013 roku, kiedy to spółka Agrex-Eco dostarczyła do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów bębnowe sito mobilne MAXX E oraz przerzucarkę do kompostu TOTURN X53 produkcji firmy KOMPTECH. W kolejnym roku do rodziny austriackich maszyn dołączył uniwersalny rozdrabniacz TERMINATOR 3400 SD. Rozrywarka Matthiessen jest już czwartą maszyną dostarczoną i obsługiwaną przez autoryzowany serwis Agrex-Eco.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „KOMART” Sp. z o.o. zajmuje się gospodarką odpadami w zakresie sortowania odpadów i odzysku surowców wtórnych, unieszkodliwiania odpadów komunalnych i azbestowych, biologicznego przetwarzania odpadów oraz transportem odpadów. Spółka od wielu lat inwestuje w najnowsze technologie, minimalizując w ten sposób niekorzystne oddziaływanie na środowisko naturalne.

Zapraszamy do umawiania się na testy Rozrywarki do worków Matthiessen: Krzysztof Wybrański, kwybranski@agrex-eco.pl, +48 600 411 608.

KategorieBez kategorii