Matthiessen

ROZRYWARKI DO WORKÓW

W wielu miejscach na świecie, rozrywarki do worków firmy MATTHIESSEN są stosowane jako pierwszy element linii technologicznej w aplikacjach związanych z przetwarzaniem odpadów. Urządzenia te służą nie tylko do otwierania ale również opróżniania z zawartości i przenoszenia jej na przenośnik taśmowy. Przetworzone w ten sposób, nierozdrobnione materiały mają gabaryty właściwe do dalszego procesu sortowania. Rozrywarki worków MATTHIESSEN są również stosowane jako urządzenia do rozrywania bel lub jako urządzenia dozujące (nadawy).

RÓŻNE MODELA DLA RÓŻNYCH WYDAJNOŚCI:

specyfikacja Matthiessen

ZALETY:

 • ekonomiczne rozwiązanie z różnymi szerokościami roboczymi,
 • zasobnik o dużej objętości dla wydłużenia okresów między załadunkami,
 • różne rodzaje narzędzi roboczych,
 • wytrzymały przenośnik łańcuchowy zapewnia płynny załadunek,
 • wysoka niezawodność,
 • skuteczność otwierania worków >96%,
 • możliwość zwiększenia skuteczności otwierania z zastosowaniem specjalnych narzędzi roboczych,
 • nie niszczy cennych surowców wtórnych,
 • możliwość rozrywania zbelowanych materiałów,
 • niskie zużycie energii
 • najlepsze przygotowanie materiału wejściowego do segregacji ręcznej i/lub optycznej.

MATERIAŁY:

specyfikacja Matthiessen

Cały proces przetwórstwa odpadów wiąże się z koniecznością stosowania skutecznych technologii przemysłowych. Postępująca automatyzacja pozwoliła na znaczne usprawnienie wszystkich działań na linii produkcyjnej, również na samym jej początku. Jak sama nazwa wskazuje, jest to specjalna maszyna służąca do otwierania zamkniętych worków z odpadami. Uwolnienie zawartości jest koniecznie do przekazania odpadów dalej na linię produkcyjną, do kolejnych maszyn. Co ważne, korzystanie ze sprawdzonej rozrywarki worków znacznie usprawnia całą operację, ponieważ wszystko odbywa się w przeciągu zaledwie kilku chwil.

Czytaj więcej

Rozrywarki do worków – cena adekwatna do jakości

Dostępne w naszej ofercie urządzenia cechuje przede wszystkim wysoka skuteczność otwierania worków – ponad 96%. To niezwykle dobry wynik, mający bezpośredni wpływ na przebieg całego procesu przetwarzania odpadów. Rozrywarki do worków z pewnością zadowolą najbardziej wymagających przedsiębiorców, ponieważ istnieje możliwość poprawy wydajności. Worki otwiera się z jeszcze większą skutecznością przy zastosowaniu specjalnych narzędzi roboczych. Nasza oferta jest kompleksowa pod tym względem – w razie dodatkowych pytań jesteśmy w stanie przedstawić najlepsze rozwiązanie, podwyższające wydajność codziennej pracy w zakładzie przetwórstwa odpadów.

Profesjonalne przetwórstwo z rozrywarkami worków

Inwestując w wyposażenie zakładu zajmującego się przetwórstwem odpadów należy przede wszystkim zwrócić uwagę na możliwości praktycznego zastosowania wybranych urządzeń. Rozrywarki worków są zdecydowanie niezbędne, ponieważ to dzięki ich pracy może rozpocząć się cała procedura. Oferowane przez naszą firmę rozwiązania są bardzo ekonomiczne dzięki różnorodności szerokości roboczych oraz obecności specjalnych zasobników o dużej objętości. Podane parametry wydłużają okresy między załadunkami, co ma bezpośredni wpływ na  zachowanie optymalnego tempa pracy.

Rozrywarki do worków – opinie specjalistów

Pierwszy element na linii przemysłowej musi działać bez zarzutu, aby nie zahamować tempa pracy. W zakładach zajmujących się przetwórstwem odpadów taka zasada również ma bardzo duże znaczenie. Opinie specjalistów potwierdzają podobną zależność, dlatego zdecydowanie warto zainwestować w wysokiej jakości rozrywarki do worków. Mimo swojej wysokiej skuteczności otwierania, nie niszczą one cennych surowców wtórnych, a dzięki wyposażeniu w przenośnik łańcuchowy mogą przyjmować pełny załadunek.

POBIERZ: