printer

Serwis maszyn recyklingowych

SERWIS FIRMY AGREX-ECO

Klienci mogą zaufać doświadczeniu naszych Specjalistów ds. Serwisu i naszych Partnerów.  System informacji serwisowych on-line oraz program profesjonalnych szkoleń u naszych Partnerów gwarantują, że wszyscy nasi Serwisanci są cały czas na bieżąco z technicznymi sprawami. Dodatkową pomocą służą Specjaliści ds. Produktów, którzy są dostępni w centrach kompetencyjnych u naszych Partnerów.

Agrex-Eco wraz ze swoimi Partnerami zbudowała system usług serwisowych dla szybkiej pomocy technicznej na miejscu oraz szybkich dostaw części zamiennych. Umożliwia to gotowość Agrex-Eco do wykonywania usług serwisowych od razu, gdy pojawi się taka potrzeba – o każdej porze i w każdym miejscu na terenie Polski.

Czytaj więcej

Świadomość społeczeństwa o istotności recyklingu stale rośnie. W związku z tym na rynku pojawiają się urządzenia, które przyczyniają się do ograniczenia ilości odpadów produkowanych przez ludzi wskutek eksploatacji i zużywania poszczególnych produktów.

Maszyny do recyklingu to prawdziwie rewolucyjne rozwiązania. Dzięki nim nowoczesna, zrównoważona gospodarka odpadami stałymi oraz biodegradowalnymi staje się rzeczywistością. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc w zakresie serwisu maszyn recyklingowych.

Serwis maszyn do recyklingu – zoptymalizowany system serwisowy

Zdajemy sobie sprawę, że awaria maszyny do recyklingu może znacząco rozregulowywać schemat pracy w danej firmie. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji niezbędna jest szybka reakcja ze strony serwisantów.

W celu zapewniania najwyższej jakości obsługi nasza firma stworzyła skuteczny i zoptymalizowany system usług serwisowych. Realizujemy je w oparciu o wieloletnie doświadczenie, doskonałą znajomość rynku, umiejętność komunikacji z klientem oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Serwis maszyn przemysłowych – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza kadra składa się z profesjonalnych, wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Dbamy o szybką reakcję po przyjęciu zgłoszenia, dzięki czemu wysłany do klienta technik powinien sprawnie uporać się z usterką. Co więcej, każdy przypadek rozpatrywany jest w sposób indywidualny – w zależności od parametrów danej maszyny recyklingowej.

W naszej ofercie znajduje się ponadto szereg części zamiennych. Wszystkie rekomendowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych, renomowanych producentów na rynku.

Profesjonalny i terminowy serwis maszyn recyklingowych – wysoka skuteczność podejmowanych działań

Wszystkie wymienione wyżej aspekty pozwalają nam sprawnie realizować zadania związane z serwisem maszyn do recyklingu. Dzięki optymalizacji systemu usług możemy docierać do wielu miejsc w całej Polsce. Skuteczność naszych działań potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się zaufać Agrex-Eco.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.

agrex-eco serwis dyplom

SZKOLENIA

DOSTAWA I INSTALACJA MASZYN

SZKOLENIA OPERATORÓW MASZYN

 AUTORYZOWANY SERWIS Z DOJAZDEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU