Spotkaj się z nami w Kielcach już 26-27 lutego!


Agrex-Eco ponownie zawita w Kielcach, aby spotkać się z innymi liderami z zakresu gospodarki odpadami, czyli Państwem! Już 26-27 luty odbędą się XXI Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Kielcach. Jest to druga co do wielkości impreza tej branży w Polsce, na której wystawiają się m.in.:

  • największych europejskich dostawców rozwiązań z zakresu gospodarki odpadami,
  • światowych liderów w produkcji maszyn i urządzeń do recyklingu oraz
  • przedsiębiorstwa prezentujące specjalistyczne pojazdy i urządzenia dla gospodarki komunalnej.

Na naszym stoisku F-3 w hali F będą czekali na Państwa nasi Specjaliści ds. Kluczowych Klientów: Pan Tomasz Sadowski (tel. 600 800 345) oraz Pan Michał Kaźmierczak (tel. 600 411 608). Z przyjemnością przedstawią oni Państwu ofertę naszej firmy, odpowiedzą na wszelkie pytania, a także podzielą się swoją rozległą wiedzą i doświadczeniem z wykorzystaniem naszej tablicy do projektowania linii maszyn!

mobilna prasa macpresseO Złoty medal targów będzie walczyła Mobilna prasa belująca MAC 112 z owijarką do bel produkcji Macpresse i PTF

Aby ograniczyć przestoje i zmniejszyć ruch po dużym zakładzie Macpresse zbudowało system prasy belującej z owijarką na podwoziu kołowym, który przemieszcza się szybko i efektywnie. Prasa belująca MAC112 ma mocy 150 kW i wydajność do 60 ton/godz..

Tematem przewodnim naszego udziału w targach będzie

MOBILNOŚĆ

Pobierz zaproszenie w pdf

Bezpłatny bilet wstępu na targi dostępny po rejestracji na stronie www.ekotech.targikielce.pl w zakładce Rejestracja zwiedzających.