Spotkanie z naszym Specjalistą podczas Forum Biomasy


biomasa komptech agrex-ecoW “IV Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych powermeetings.eu. Produkcja, kontraktowanie, logistyka, zagospodarowanie”, które odbędzie się 26-27 marca 2015 roku w Połańcu będzie uczestniczył nasz Specjalista ds. Biomasy p. Michał Marczak.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu podczas Forum (Michał Marczak, tel. 668 835 073, e-mail: mmarczak@agrex-eco.pl) i przedstawienia nam swoich oczekiwań względem rozwiązań technologicznych do produkcji biomasy. W zamian obiecujemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

W ramach wiosennego Forum Biomasy powermeetings.eu zostaną poruszone najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia z zakresu regulacji, produkcji, badania jakości, logistyki oraz spalania i współspalania biomasy.

Uroczysta kolacja w pierwszym dniu forum będzie doskonałą okazją do rozmów branżowych.

Więcej o forum na: www.powermeetings.eu

Zgłoszenia tylko do 20 marca!

forum biomasy powermeetings agrex-eco komptech

Michał Marczak, Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Agrex-Eco Sp. z o.o.

Ekspert w dziedzinie technologii i maszyn do biomasy produkcji firm Komptech (Austria) oraz TS Industrie (Niemcy) na terenie Polski. Uczestniczył w szkoleniach zagranicznych dot. m.in. mobilnych przesiewaczy gwiaździstych oraz separatorów kamieni, które znacznie poprawiają jakość paliwa z biomasy oraz o mobilnych rębakach i uniwersalnych rozdrabniaczach do odpadów drewnianych i zielonych. Autor licznych artykułów eksperckich publikowanych m.in. na łamach takich pism branżowych jak: Gazeta Przemysłu Drzewnego, Przegląd Komunalny, czy Maszyny w przemyśle drzewnym. Prelegent podczas Ogólnopolskich konferencji m.in.: „Kompostowanie, jako niezbędny element redukcji poziomu odpadów biodegradowalnych”, „Forum Spalania Biomasy”, „Konferencja dot. Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów” i „Innowacyjność w RIPOK-ach”.