printer

Sprzedaż maszyn do recyklingu Eggersmann

Firma Eggersmann to jeden z liderów w wytwarzaniu wysokiej jakości maszyn do recyklingu i utylizacji odpadów. Produkty tego producenta cieszą się popularnością w całej Europie. Wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, trwałością i skutecznością.

Nasza firma Agrex-Eco w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw inwestujących w innowacyjną gospodarkę odpadami wprowadziła do asortymentu maszyny Eggersmann. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Eggersmann – maszyny do przetwarzania odpadów

Eggersmann to renomowane przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji zaawansowanych instalacji do przetwarzania odpadów oraz mobilnych i stacjonarnych maszyn do wykorzystania w gospodarce odpadami.

W asortymencie tego przedsiębiorstwa można znaleźć m.in. rozdrabniacze przeznaczone do recyklingu odpadów zmieszanych, wielkogabarytowych, przemysłowych, budowlanych oraz zielonych i innych biodegradowalnych. Firma produkuje również zaawansowane maszyny do przesiewania, separacji powietrznej oraz przerzucania (napowietrzania materiału), które znajdują zastosowanie  m.in. w procesach kompostowania odpadów organicznych, zielonych i rolniczych, a także organicznych resztek powstających w czasie produkcji oleju palmowego czy trzciny cukrowej.

Eggersmann – recykling na najwyższym poziomie

Użytkownicy doceniają maszyny Eggersmann praktycznie na całym świecie. Dostępny sprzęt wyróżnia się świetną jakością, trwałością i wytrzymałością. Jest dopracowany w każdym szczególe, dzięki czemu doskonale spełnia swoje funkcje. Jako Agrex-Eco, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zajmujących się przetwórstwem odpadów i biomasy, wprowadziliśmy do swojej oferty maszyny Eggersmann. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z naszym zespołem.

Z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegóły oferty, doradzimy i odpowiemy na pytania. Ponadto pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb, oczekiwań czy możliwości finansowych. Zdobyliśmy bardzo szeroką wiedzę na temat maszyn Eggersmann oraz procesów technologicznych, w których są one wykorzystywane, dlatego potrafimy rzetelnie doradzić i rozwiać wątpliwości klientów.

Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, dlatego jesteśmy przekonani, że spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszym biurze. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.