Stół separacyjny TTS zdobywa Złoty medal!


tst zloty medal agrex-eco stół separacyjny trennso szkło z kompostuZłoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej ponad trzydziestoletniej tradycji! W tym roku firma AGREX-ECO zdobyła, kolejny już 4 złoty medal. Zespół ekspertów wybrał z niemal 500 startujących produktów Stół separacyjny TTS, do separacji materiałów sypkich o różnym ciężarze właściwym produkcji Trennso-TechnikWykorzystywane są one m.in. do oddzielenia odłamków szkła od kompostu. Odłamki szkła stanowią najtrudniejsze zanieczyszczenie kompostu uniemożliwiające jego zastosowanie w ogrodnictwie i rolnictwie. Dotychczas istniejące już technologie odseparowania folii czy kamieni nie poradziły sobie z tym rodzajem zanieczyszczeń. I tu pojawiła się bezkonkurencyjna „sucha” technologia separacji firmy TRENNSO-TECHNIK i zastosowanie unikalnego stołu separacyjnego TTS, w zależności od gęstości materiału, zapewnia aż do 100 % skuteczności separacji.

Innowacje:

  • jedna maszyna do wielu aplikacji,
  • niskie zużycie energii (napęd mimośrodowy – 0,75 kW)
  • wykorzystanie różnego ciężaru właściwego materiałów w separacji,
  • pokład przesiewający dobierany do separowanego materiału,
  • niespotykana skuteczność separacji aż do 100 % przy wyjątkowo prostej zasadzie działania,
  • dowolność zwiększenia wydajności poprzez multiplikację maszyn,
  • bezodpadowy proces separacji,
  • ekonomiczna pod każdym względem.

Od kilku lat firma TRENNSO-TECHNIK dysponuje również ultra nowoczesnym centrum technologicznym, które umożliwia przeprowadzanie testów każdego materiału w realistycznych warunkach, z udziałem klientów i zainteresowanych stron. Pozwala to na zagwarantowanie stopnia separacji nawet przed złożeniem zamówienia na maszyny.

Od 2012 r. niemiecki producent dostarczył na całym świecie aż 514 sztuk (stołów separacyjnych TTS , w tym dzięki polskiemu dystrybutorowi, firmie AGREX-ECO jeden do Polski w sierpniu tego roku.