TTS stoły separacyjne agrex-eco

STOŁY SEPARACYJNE TTS

Stoły separujące materiały w zależności od ich gęstości produkcji firmy Trennso-Technik (Niemcy) to unikalne systemy umożliwiające m.in. oddzielenie odłamków szkła od kompostu. Odłamki szkła stanowią najtrudniejsze zanieczyszczenie kompostu uniemożliwiające jego zastosowanie w ogrodnictwie i rolnictwie. Dotychczas istniejące już technologie odseparowania folii i kamieni nie poradziły sobie z problemem zanieczyszczenia szkłem. Bezkonkurencyjna „sucha” technologia firmy Trennso-Technik i zatosowanie unikalnego stołu separacyjnego w zależności od gęstości materiału zapewnia aż do 100 % skuteczności separacji.

Jak działają?

Urządzenie sortuje materiały sypkie na różne wielkości frakcji przy użyciu zmiennych formatówTTS model sit. Produkty wejściowe muszą być sypkie i nie powinny przekroczyć pewnego progu wilgotności.

Przesiewany produkt dociera do urządzenia dystrybucyjnego, a następnie do sita wibracyjnego napędzanego przez mimośród. Nachylenie sita może być regulowane bezstopniowo. Powietrze jest wprowadzane we frakcjonowany produkt za pomocą wentylatora ciśnieniowego pod pokładem przesiewającym. Powoduje to fluidyzację lekkich elementów i odseparowanie ich od elementów ciężkich.

Cięższe części są przenoszone w górę stołu, a lżejsze elementy są transportowane w dół w kierunku wylotu frakcji lekkich, w zależności od ruchu i kąta nachylenia pokładu przesiewającego.model TTS agrex-eco stoły separacyjne

Wentylator dmuchawy może być sterowany elektronicznie. Powietrze odlotowe jest oczyszczane przez zainstalowany system filtrujący, a następnie jest z powrotem kierowane do urządzenia (system recyrkulacji powietrza).

Separujemy w sposób energooszczędny i przyjazny dla środowiska. W procesie nie powstają żadne ścieki.

POBIERZ:

tts ulotka stół separacyjny agrex-eco

ulotka TTS Stół separacyjny

Stoły separujące materiały w zależności od ich gęstości produkcji firmy Trennso-Technik (Niemcy) to unikalne systemy umożliwiające m.in. oddzielenie odłamków szkła od kompostu. Odłamki szkła stanowią najtrudniejsze zanieczyszczenie kompostu uniemożliwiające jego zastosowanie w ogrodnictwie i rolnictwie. Dotychczas istniejące już technologie odseparowania folii i kamieni nie poradziły sobie z problemem zanieczyszczenia szkłem. Bezkonkurencyjna „sucha” technologia firmy Trennso-Technik i zatosowanie unikalnego stołu separacyjnego w zależności od gęstości materiału zapewnia aż do 100 % skuteczności separacji.

Stoły separacyjne TTS – producent Trennso-Technik

Trennso-Technik to niemiecka firma, której głównym celem jest dostarczanie na rynek innowacyjnych, zoptymalizowanych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego urządzeń. Od ponad 20 lat firmie przyświeca idea zrównoważonego rozwoju.

Dbałość o tworzenie stabilnych systemów, które zapewniają odzysk materiałów do ponownej przeróbki to jeden z najważniejszych filarów niemieckiego przedsiębiorstwa Trennso-Technik. Realizowane przez nią procesy produkcyjne są niezwykle dokładnie zaplanowane. Jedne z najskuteczniejszych, dostępnych na rynku maszyn do separacji szkła i kompostu stanowią stoły separacyjne TTS.

Jak działają stoły separacyjne TTS?

Urządzenie sortuje materiały sypkie na różne wielkości frakcji przy użyciu zmiennych formatów sit. Produkty wejściowe muszą być sypkie i nie powinny przekroczyć pewnego progu wilgotności. Przesiewany produkt dociera do urządzenia dystrybucyjnego, a następnie do sita wibracyjnego napędzanego przez mimośród. Nachylenie sita może być regulowane bezstopniowo. Powietrze jest wprowadzane we frakcjonowany produkt za pomocą wentylatora ciśnieniowego pod pokładem przesiewającym. Powoduje to fluidyzację lekkich elementów i odseparowanie ich od elementów ciężkich.

TTS – stoły separacyjne a system cyrkulacji powietrza

Cięższe części są przenoszone w górę stołu, a lżejsze elementy są transportowane w dół w kierunku wylotu frakcji lekkich, w zależności od ruchu i kąta nachylenia pokładu przesiewającego. Wentylator dmuchawy może być sterowany elektronicznie. Powietrze odlotowe jest oczyszczane przez zainstalowany system filtrujący, a następnie jest z powrotem kierowane do urządzenia (system recyrkulacji powietrza).

TTS – stoły separacyjne a przyjazność wobec środowiska

Działalność podmiotów inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami ma ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego. Coraz większa liczba właścicieli firm zaczyna stosować zoptymalizowane rozwiązania techniczne, które pozwalają na prawidłową segregację śmieci oraz podniesienie poziomów recyklingu.. Istotnym czynnikiem stają się również oszczędność surowców i energii elektrycznej. Dbałość o wszystkie te aspekty pozwala usprawnić prace produkcyjne i  jednocześnie zminimalizować ilość szkodliwych odpadów.

Trennso-Technik to firma, która od lat dominuje na rynku odpadowym i recyklingu. Podczas tworzenia stołów separacyjnych TTS przedsiębiorstwo wykorzystuje nowoczesne technologie, które nie generują substancji niebezpiecznych dla środowiska.

Separujemy w sposób energooszczędny i przyjazny dla środowiska. W procesie nie powstają żadne ścieki.