Szukamy najlepszego Serwisanta do naszego oddziału w Warszawie!


Multistar S3 przesiewacz gwiaździsty komptech nowość mobilny agrex-eco

Spółka AGREX-ECO jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami. Oferujemy innowacyjne maszyny i technologie renomowanych, zagranicznych producentów: KOMPTECH, Matthiessen, TS Industrie, Macpresse, PTF Haeusser i Andritz Mewa.

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Specjalista ds. Serwisu (Serwisant)

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

 • realizacja wizyt serwisowych (wyszukiwanie i usuwanie w naprawianych maszynach usterek zarówno na poziomie mechanicznym, elektronicznym jak i hydraulicznym, wykonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy pomiarów parametrów maszyny),
 • pierwsze uruchomienia maszyn, okresowe przeglądy maszyn,
 • przeprowadzanie testów końcowych,
 • doradztwo techniczno-serwisowe dla Klientów,
 • sporządzanie wycen naprawy, prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu naprawy,
 • rozliczanie reklamacji gwarancyjnych z producentem.

WYMAGANIA:

 •  preferowane wykształcenie techniczne,
 • doświadczenie w serwisowaniu maszyn,
 • dobra znajomość języka angielskiego,
 • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,
 • doświadczenie w branży maszyn budowlanych/do przetwórstwa odpadów – będzie dodatkowym atutem,
 • umiejętność samodzielnego, efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów,
 • umiejętność organizowania swojej pracy,
 • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie o szerokiej współpracy międzynarodowej,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, nowoczesne narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia za granicą),
samodzielne stanowisko.

Więcej informacji o firmie na: https://www.agrex-eco.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem do 25 sierpnia 2019 r. na adres info@agrex-eco.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

 

Klauzula informacyjna RODO

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Agrex-Eco Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@agrex-eco.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 3 miesięcy.Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem info@agrex-eco.pl.