Targi odnawialnych źródeł energii już 29 listopada w Ostródzie!


energy expo arena banner agrex-eco biomasaJuż w dniach 29-30 listopada 2017 w Ostródzie, czyli w samym sercu Zielonych Płuc Polski, odbędzie się III edycja targów „Energy Expo Arena” poświęconych tematyce odnawialnych źródeł energii i energetyce prosumenckiej. W jednym miejscu zgromadzą się producenci i dystrybutorzy nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz firmy doradcze i consultingowe specjalizujące się w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania (np. audyt energetyczny, programy niskiej emisji).. Honorowy patronat nad całym wydarzeniem objęło Ministerstwo Energii.

Firma AGREX-ECO serdecznie zaprasza na swoje stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą innowacyjnych maszyn do przetwarzania odpadów zielonych i produkcji paliwa z biomasy naszych zagranicznych, renomowanych partnerów firm KOMPTECH (Austria) i TS Industrie (Francja/Niemcy) oraz porozmawiać i zasięgnąć rady specjalistów Pana Łukasza Bireckiego, Dyrektora Handlowego (tel. +48 600 970 759) i Pana Michała Kaźmierczaka, Specjalisty do Spraw Kluczowych Klientów z sektora biomasy (tel. +48 600 411 608).

Nowością targów będzie Strefa Smart City w całości poświęcona rozwiązaniom technologicznym przeznaczonym dla „inteligentych miast” oraz towarzysząca, dwudniowa konferencja „Smart City – nowoczesne technologie w służbie mieszkańców miast” i warsztaty „Innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich biogazowni”, które zorganizowano we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz instytutami naukowymi z Niemiec i Szwecji.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na: uzawadzka@agrex-eco.pl w celu otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na targi.

Informacje dla zwiedzających:

EXPO Mazury S.A.
Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda

Godziny otwarcia hal:
29.11.2017 (środa) – godz. 10:00-17:00
30.11.2017 (czwartek) – godz. 10:00-18:00

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie organizatora targów, pod adresem: www.energyexpo.pl

pokaz maszyn ts industrie agrex-eco zule rębak rozdrabniacz