TERMINATOR xtron X ( wielofunkcyjny) TRON (mocny)


terminator xtron agrex-eco nowość komptechWysoka wydajność w przypadku odpadów wielkogabarytowych lub domowych, solidna konstrukcja i łatwe sterowanie sprawiają, że TERMINATOR jest idealną maszyną do przetwarzania odpadów. Dla jeszcze bardziej wszechstronnego zastosowania jest teraz nowy TERMINATOR xtron. Posiada nowo opracowany zespół rozdrabniający V, który jest szczególnie wszechstronny i nadaje się do wszelkiego rodzaju odpadów, a także drewna i odpadów zielonych.

Bezstopniowa regulacja szczeliny tnącej i opcjonalne elementy przeci-noży pozwalają ustalać rozmiar frakcji wyjściowej zgodnie z zamierzonym celem.

Ulepszony napęd hydrauliczny TERMINATOR xtron zapewnia do 40% wyższy moment obrotowy bębna, aby rozdrabniać nawet najtrudniejsze materiały. Dostępne są trzy podwozia: rama podhakowa, podwozie kołowe oraz gąsienicowe, w zależności od pożądanego profilu mobilności.

  • Więcej zleceń: nowa jednostka rozdrabniająca do wszechstronnego zastosowania,
  • Elastyczność: zmienna wielkość frakcji dzięki dostosowaniu szczeliny tnącej i elementów grzebieniowych,
  • Komptech Plus: duża komora rozdrabniająca ułatwiająca załadunek,
  • Zbudowane by trwać: wyższy moment obrotowy do rozdrabniania nawet najtrudniejszych materiałów.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

terminator komptech agrex-eco xtron rozdrabniaczNIEZWYKLE WSZECHSTRONNY
TERMINATOR xtron wykorzystuje niezwykle wszechstronną jednostkę rozdrabniającą V. Wyższe zęby bębna zapewniają stałe pobieranie materiału nawet w przypadku dużych odpadów lub odpadów zielonych. Większa średnica zewnętrzna zapobiega owinięciu, które w przeciwnym razie zakłócałoby rozdrabnianie.

terminator komptech agrex-eco xtron rozdrabniaczNIEZWYKLE MOCNY
Aby upewnić się, że ma wystarczającą moc również do trudnych materiałów, TERMINATOR xtron ma o 40% mocniejszy układ hydrauliczny niż standardowa maszyna i zoptymalizowaną technologię sterowania. Potężny silnik CAT C13 spełnia najnowsze normy dotyczące emisji spalin i dostarcza 446 KM do dwustronnego napędu bębna.

 

terminator komptech agrex-eco xtron rozdrabniaczGRUBE LUB DROBNE
Płynna regulacja szczeliny tnącej umożliwia dostosowanie wielkości produkowanych frakcji do dalszego wykorzystania. Całkowite odchylenie przeciw-grzebienia zapewnia doskonałą dostępność w celu utrzymania czystego obszaru rozdrabniania.

 

terminator komptech agrex-eco xtron rozdrabniaczCZŁOWIEK I MASZYNA
Nowa konsola operacyjna z dużym, kolorowym wyświetlaczem ułatwia nowym użytkownikom pracę z maszyną i daje profesjonalistom wiele sposobów optymalizacji jej działania. Funkcje i stan pracy są przedstawione za pomocą symboli i kolorów.

 

terminator komptech agrex-eco xtron rozdrabniaczŁATWE ŁADOWANIE
Załaduj materiał do dużego zasobnika – maszyna zajmie się resztą. Hydraulicznie składane ściany boczne zasobnika sprawiają, że i tak już obszerna komora rozdrabniania jest jeszcze większa, przy objętości załadunku do 7m3.

 

terminator komptech agrex-eco xtron rozdrabniaczUSUŃ STAL I ŻELAZO!
Magnes nadtaśmowy jest teraz zamontowany w specjalnie zaprojektowanym, bezstopniowo regulowanym uchwycie, który zapewnia równoległe ustawienie magnesu nad przenośnikiem wyładowczym, niezależnie od nachylenia przenośnika. Daje to najlepszą możliwą wydajność separacji we wszystkich pozycjach roboczych.

terminator komptech agrex-eco xtron rozdrabniaczPOD RĘKĄ
Dzięki optymalnie zaprojektowanej komorze silnika wszystkie czynności konserwacyjne można teraz wykonywać spoza maszyny. Łatwo otwierane drzwi zapewniają swobodny dostęp, a składane platformy zapewniają bezpieczne oparcie.