TESTY ZŁOTEGO MEDALISTY – AXTORA 6010


axtor zloty medalSerdecznie zapraszamy do udziału w pierwszych w Polsce testach Uniwersalnego rozdrabniacza AXTOR 6010 z serii green efficiency® produkcji firmy KOMPTECH (Austria), zdobywcy Złotego Medalu na targach POL-ECO-SYSTEM 2015!

Będziemy sprawdzać jej elastyczność, jako jednej maszyny do obróbki drewna i odpadów zielonych. W trybie szybkoobrotowym rozdrabniacza z wahliwymi narzędziami AXTOR wyprodukuje dla nas materiał do kompostowania. Z kolei w trybie rębaka z obniżoną  prędkością i z narzędziami stałymi otrzymamy paliwo z biomasy dla elektrociepłowni. Będziemy mogli również zobaczyć na żywo aktywny system wciągający i sprawdzić, czy maszyna rzeczywiście zużywa aż do 30% mniej paliwa w porównaniu do maszyn konkurencji.

termin: 2 lutego 2016 r. (wtorek)
lokalizacja: woj. pomorskie
materiał wejściowy: kłody i biomasa

Axtor praca komptech agrex-eco biomasa innowacja abramczyk referencje rozdrabniacz

Pokaz obejmuje: prezentację maszyn (opis budowy i przeznaczenia), test (rozdrabnianie I materiału wejściowego, zmiana narzędzi w maszynie i rozdrabnianie II rodzaju materiału), czas na pytania oraz słodki upominek.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia na e-mail: mmarczak@agrex-eco.pl z następującymi danymi: imię i nazwisko, stanowisko, nazwa firmy, telefon kontaktowy do dnia 28.01.2016 r. do godz. 16:00, w celu otrzymania zaproszenia ze szczegółami pokazu.

Możliwe dodatkowe terminy na początku lutego oraz lokalizacje.