printer

TS Industrie rębaki/rozdrabniacze do drewna

ts industrie logoTS Industrie to wiodąca europejska marka mobilnych rębaków do drewna i rębaków-rozdrabniaczy powstała z połączenia dwóch firm: SAELEN Industrie i Tunnissen, o wspólnym, ponad 130 letnim doświadczeniu oraz ponad 10 000 sztuk sprzedanych maszyn. Polityka firma to ciągła innowacja oparta na trzech filarach: unikalnym know-how, opatentowanemu mieszanemu wirnikowi oraz kreatywności. Do tego bardzo ważny jest szacunek firmy dla jakości, bezpieczeństwa i środowiska, przejawiający się w szczególnej dbałości o całkowite bezpieczeństwo, redukcję poziomu hałasu, mniejszą emisję CO2 oraz użycie smarów biodegradowalnych. Na pierwszym miejscu stawia natomiast kontakt z Klientem i jego potrzeby m.in.: połączenie w jednej maszynie rębaka do drewna z rozdrabniaczem do roślin, zmniejszenie objętości, recykling odpadów zielonych i dodatkowe dochody.

Rozwiązanie zaadaptowane do każdej działalności:

  • dzięki systemowi OPATENTOWANEGO MIESZANEGO WIRNIKA, który rozdrabnia gałęzie i liście jednocześnie, odpady zielone nabierają wartości,
  • dzięki systemowi TARCZY TNĄCEJ TS INDUSTRIE, przetwarzanie dużych gałęzi w zrębki drzewne zachodzi bardzo łatwo.

EKO-ZRĘBKI MIESZANE: WŁÓKNA DRZEWNE + ROŚLINNY ZIELONE = RECYKLING! Z rębakami/rozdrabniaczami TS INDUSTRIE gałęzie i materia organiczna już nigdy nie będą marnowane! Mieszanina włókien drzewnych i „eko zrębków mieszanych” dostępnych dzięki naszym rębakom/rozdrabniaczom usprawnia procesy mulczowania i kompostowania.

EKO-ZRĘBKI: DOSKONAŁE RÓWNE KAWAŁKI DREWNA Dzięki regulowanym nożom TECHNOLOGII TARCZY TNĄCEJ firmy TS INDUSTRIE stosowanym w KONCEPCJI DRZEWNEJ rębaków do drewna otrzymasz idealnie równe kawałki drewna, które mogą być używane w mulczowaniu oraz jako paliwo do elektrociepłowni.

Wszelkiego rodzaju maszyny zadaniowe, realizujące konkretną czynność, której wykonanie ręczne byłoby trudne i czasochłonne , cieszą się bardzo dużą popularnością wśród firm oferujących usługi takie jak, wycinka i rąbanie drewna j Ciągle rosnąca popularność tych maszyn wśród firm zajmujących się szeroko rozumianym przetwórstwem drewna spowodowana jest chęcią zaoszczędzenia czasu i tym samym pieniędzy, które dzięki skuteczności i łatwości pracy oferują maszyny firmy TS Industrie.

Czytaj więcej

TS Industrie – to uznany na całym świecie producent, który specjalizuje się m.in. w produkcji rębaków i rozdrabniaczy do drewna. Jeżeli poszukują Państwo urządzeń tego typu – to jest właściwe miejsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami tego producenta prezentowanymi w tej kategorii.

Wysokiej klasy maszyny TS Industrie

Maszyny marki TS Industrie wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym praca z drewnem przebiega szybko i sprawnie. Ponadto powstają z bardzo dobrych, a zarazem trwałych materiałów. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia i praktycznie nie ulegają awariom.

Rębako-rozdrabniacze i rębaki tej marki są powszechnie stosowane w branżach powiązanych z wycinką drewna i obróbką tego surowca. Ich wielką zaletą dla wielu firm jest system opatentowanego mieszanego wirnika. Z jego pomocą z łatwością można rozdrobnić różne gałęzie i liście na raz, co sprawia, że odpady zielone stają się wartościowe.

Profesjonalne rębaki do drewna TS Industrie

Jeśli chodzi o maszyny TS Industrie, rębaki do drewna są jednym z najpopularniejszych produktów tej marki. Firma od ponad 130 lat dostarcza swoim klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb.

Co więcej, marka bardzo dba o środowisko i jego bezpieczeństwo. Właśnie dlatego w procesie produkcji swoich maszyn wykorzystuje rozwiązania, które pomagają zredukować hałas oraz emisję CO2. Ponadto firma TS Industrie jest chwalona za profesjonalne i fachowe podejście do klienta.

Rozdrabniacze do drewna – Dlaczego warto nam zaufać?

Jako dystrybutor maszyn TS Industrie oraz wielu innych marek działamy na rynku już od wielu lat, stale oferując klientom tylko sprawdzone, bardzo wysokiej jakości rozwiązania, które wyróżniają się na rynku. Zależy nam na tym, aby każda osoba, która odwiedzi naszą stronę, mogła znaleźć na niej rozwiązanie lub maszynę potrzebne do realizacji swojej pracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi propozycjami. W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

ZAPYTANIE O RĘBAK/ROZDRABNIACZ:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.