Umów się na konsultacje: „Jak możesz unowocześnić swoją linię?”


stacjonarneUmów się z nami na indywidualne, bezpłatne konsultacje podczas targów POL-ECO-SYSTEM, które odbędą się między 11 a 14 października w Poznaniu. To niepowtarzalna szansa aby w gronie ekspertów z zagranicy porozmawiać na temat Twojej linii technologicznej oraz możliwościach jej unowocześnienia, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych maszyn i technologii. Tylko od Ciebie zależy co zrobisz z przekazaną Ci wiedzą!

Uchwała RM z 1.07.16 w sprawie Krajowego planu gospodarki odpadami 2022 (KPGO) została opublikowana w MP (poz. 784) w dn. 11.08.16 r. Zakłada ona osiągnięcie recyklingu odpadów komunalnych na poziomie 65% do 2030 r., uzyskanie recyklingu odpadów opakowaniowych na poziomie 75 % do 2030 r. i redukcje składowania do maksymalnie 10% do 2030 r. Przy tak ambitnych celach istniejące instalacje MBT będą musiały zmienić się w centra recyklingu natomiast ich części biologiczne będą nakierowane wyłącznie na przetwarzanie odpadów zielonych i innych ulegających biodegradacji.

Spółka AGREX-ECO posiada w swojej ofercie zarówno pojedyncze maszyny, jak i całe linie technologiczne umożliwiające dostosowanie się do ambitnych celów założonych w KPGO. BEZPŁATNE konsultacje z naszą firma umożliwiają stworzenie planu modernizacji istniejących już linii technologicznych, jak również zaprojektowanie nowych w zależności od potrzeb Klienta.​

Przebieg spotkania:

1. Na początek stworzymy schemat przepływu strumienia odpadów Twojej linii na tablicy magnetycznej oraz spiszemy jej podstawowe parametry.

linia do produkcji RDF Sucha Beskidzka agrex-eco

Przykładowy flowchart

2. Następnie zapytamy Cię o wyzwania, jakie stoją obecnie przed Twoim zakładem oraz cele, które chciałbyś osiągnąć.

3. Na koniec przy udziale wysokiej klasy specjalistów z zagranicy dobierzemy najlepsze z dostępnych rozwiązań technologicznych, które pomogą Ci unowocześnić Twoją linię.

DODATKOWO: Jeśli spodoba Ci się nasza propozycja po targach otrzymasz od nas rysunek zestawieniowy Twojej unowocześnionej linii technologicznej (layout) wykonany w AutoCadzie.

Umów się już dziś na bezpłatne konsultacje – wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy i podać odpowiadający Ci termin i godzinę.

Konsultacje będą się odbywać pomiędzy 11 a 14 października, w godzinach 10-15, na targach POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, na stoisku firmy AGREX-ECO (pawilon 5, stoisko nr 80).

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Wyślij wiadomość

  firma*:

  miasto*:

  osoba
  do kontaktu*:

  telefon*:

  e-mail*:

  temat*:

  wiadomość*:

  dodaj załącznik:

  Jak dowiedziałeś się o AGREX-ECO?*

  Internettargireklama w czasopiśmiekonferencjadroga mailowainne

  jakie?

  Chcę otrzymać kopię zapytania.

  * pole obowiązkowe

  Portfolio produktowe firmy AGREX-ECO to maszyny i technologie takich producentów jak: KOMPTECH (Austria), MATTHIESSEN (Niemcy), TS INDUSTRIE (Francja/Niemcy), MACPRESSE EUROPA (Włochy), PTF HAUSSER (Niemcy), ANDRITZ MeWa (Niemcy), BINDER+CO (Austria) i TRENNSO-TECHNIK (Niemcy), które obejmuje ponad 120 modeli różnych typów maszyn, a ich modularne konstrukcje o różnych wydajnościach upraszczają proces łączenia ich w kompletne linie technologiczne. Wszystkie nasze maszyny są niezawodne, proste w obsłudze i charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji.​

  Zapewniamy także:

  • wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju,
  • zaopatrzenie w części zamienne,
  • bezpłatne szkolenia techniczne i
  • instrukcje obsługi w języku polskim,
  • wszystkie sprzedawane przez nas maszyny posiadają znak zgodności CE.