Uniwersalne, jednowałowe rozdrabniacze Franssons produkcji Andritz


frp frassons agrexeco rozdrabniaczeW 2017 roku firma AGREX-ECO rozszerzyła swoją ofertę o uniwersalne, jednowałowe rozdrabniacze Franssons produkcji Andritz (Niemcy/Austria) o mocy elektrycznej od 22 do 320 kW przeznaczone do recyklingu i produkcji paliwa RDF.

Seria FRP to potężne rozdrabniacze jednowałowe, które przetwarzają cały materiał w jednym kroku do zdefiniowanego rozmiaru. Ze zintegrowanymi koszami sitowymi o oczkach od 10 do 150 mm jakość materiału po rozdrobnieniu i wydajność maszyny może być dostosowywana do własnych potrzeb. Te wytrzymałe maszyny o dużej mocy są energooszczędne, niezawodne i przyjazne w serwisowaniu.

frx frassons rozdrabniacze agrexecoUniwersalne rozdrabniacze wstępne FRX przetwarzają różne rodzaje trudnych do rozdrobnienia materiałów do frakcji od 50 do 200 mm. Wyróżniają je następujące innowacyjne rozwiązania: ciągły systemem cięcia nożami o optymalnej geometrii, która zapewnia wysoką wydajność oraz hydrauliczny popychacz, która zapobiega ucieczce materiału i dzięki któremu komora robocza pozostaje czysta i bezpieczna, a do tego rotor nie wymaga chłodzenia. Seria FRX jest polecana do każdego rodzaju odpadów gabarytowych: bele tekstyliów, plastików, odpady przemysłowe, rolki papieru itd.

W naszej ofercie znajdziesz jeszcze: mobilne rozdrabniacze wstępne jedno- i dwuwałowe produkcji firmy Komptech o mocach od 242 do 447 kW oraz stacjonarne wstępne i końcowe firm Komptech i Andritz MeWa o mocach od 7,5 do 320 kW.