VIII Konferencja Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów

Serdecznie zapraszamy na „VIII Konferencję Mechaniczno-biologicznego przetwarzanie odpadów”, która odbędzie się już 11-13 maja w Hotelu Bania****Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej. Podczas konferencji Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska p. Janusz Ostapiuk  osobiście omówi kluczowe zapisy rozporządzenia w sprawie mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych.

Pierwszego dnia o godz. 13:20 nasz Specjalista ds. Kluczowych Klientów, p. Tomasz Kozieł przedstawi Państwu maszyny i technologie naszych zagranicznych Partnerów AGREX-ECO i pomoże dobrać odpowiednie rozwiązania w kolejnym kroku modernizacji Państwa zakładu, wszystko oparte na praktycznym przykładzie.

11 maja (poniedziałek), godz. 13:20

„Kolejny krok w modernizacji Twojego zakładu to..? Nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne MBP na przykładzie SOK Oświęcim”
p. Tomasz Kozieł, AGREX-ECO Sp. z o.o.

Pozostałe tematy poruszane podczas konferencji dotyczą m.in.:

  • zamówień publicznych w gospodarce odpadami,
  • nowej perspektywy finansowania gospodarki z UE 2014-2020;
  • praktycznych aspektów funkcjonowania instalacji MBP, w tym serwisowanie kompostowni,
  • częściowych wyników raportu III etapu ekspertyzy, w ramach którego są przeprowadzane badania odpadów na 20 instalacjach MBP w Polsce.

Trzeciego dnia zaplanowano wyjazd do Składowiska Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. w Oświęcimiu, gdzie będzie można zobaczyć na żywo:

  • Przesiewacz bębnowy MAXX Integral produkcji firmy KOMPTECH (Austria),
  • Przerzucarka do pryzm kompostowych TOPTURN X55 produkcji firmy KOMPTECH (Austria) i
  • Prasa belująca MAC 106 produkcji firmy MACPRESSE (Włochy).

Osoby zainteresowane udziałem w  konferencji prosimy o rejestrację on-line do 4 maja!.

Program konferencji, informacje organizacyjne wraz z kartą zgłoszenia dostępne na stronie: http://www.abrys.pl/szkolenia-i-konferencje/

PS. Pierwsze 5 osób, które zgłosi nam chęć uczestnictwa w ww. wydarzeniu (na adres uzawadzka@agrex-eco) otrzyma od nas 20% rabatu na udział w konferencji – na specjalne zaproszenie Partnera AGREX-ECO.

KategorieBez kategorii