X Jubileuszowa konferencja M-BPO


mbp abrys agrexeco

W dniach 30 maja do 1 czerwca w Białowieży odbędzie się konferencja obejmująca cykl prelekcji, wykładów i dyskusji dotyczących zakładów mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów i ich przyszłości. Prezentacje obejmować będą cztery sesje:

  • Transformacja zakładów MBPO w Regionalne Centra Recyklingu
  • Drogi od MBP do Regionalnych Centrów Recyklingu
  • Podniesienie kompetencji menadżerskich kadry zarządzającej
  • Frakcja BIO – wyzwanie dla MBP

rozrywarki do worków MatthiessenPonadto przewidziany został wyjazd techniczny m.in. do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Hajnówce, gdzie obecnie jest testowana nasza Rozrywarka do worków Matthiessen. Mamy nadzieję, że będą mogli Państwo ją tam jeszcze zobaczyć 1 czerwca. Choć bardzo możliwe, że do tego czasu znajdzie swój dom na stałe już w innym zakładzie.

Osoby zainteresowane przetestowaniem Rozrywarki do worków Matthiessen w swoim zakładzie zapraszamy do kontaktu z Panem Krzysztofem Wybrańskim, kwybranski@agrex-eco.pl, +48 600 411 608.

Przez cały czas trwania konferencji MBP na miejscu do Państwa dyspozycji będą aż 2 osoby z firmy Agrex-Eco: Dyrektor Handlowy p. Krzysztof Wybrański (tel. 600 411 608) oraz Specjalista ds. Sprzedaży p. Bartłomiej Garbera (tel. 666 835 073).