Zagłosuj na Eko-Inspirację 2014 w kategorii Produkt!


banner Eko-Inspiracja

Szanowni Państwo, z dumą informujemy, że spółka Agrex-Eco Sp. z o.o.,  została wyróżniona godłem EKO-INSPIRACJA 2014 w kategorii PRODUKT.

Godło przyznawane jest przedsiębiorstwom, które działają w oparciu o proekologiczne standardy, aktywnie realizują własne programy związane z ekologią i ochroną środowiska naturalnego.

Organizatorem programu jest miesięcznik „Ekologia i Rynek” – największy na polskim rynku, opiniotwórczy magazyn biznesowy poświęcony sprawom gospodarki w kontekście ochrony środowiska naturalnego i koncepcji zrównoważonego rozwoju.

Wyróżnienie to utwierdza nas w przekonaniu, że wybraliśmy właściwą drogę i jesteśmy liderem w sektorze rynku maszyn do przetwórstwa odpadów.

Dziękujemy Państwu za zaufanie i jednocześnie zapraszamy do oddania głosu na Rozdrabniacz do biomasy CRAMBO direct z serii green efficiency produkcji firmy Komptech (Austria) na stronie: //ekoinspiracja.ekorynek.com/index.php/poznaj-eko-inspiracje-2014/produkt-2014/264-agrexeco.  Tylko do 27 listopada!

Crambo direct zalety komptech rozdrabniacz do drewna green efficiency

Dla głosujących internautów redakcja przygotowała do wylosowania szereg atrakcyjnych nagród. Po oddaniu głosu w plebiscycie „Eko-Inspiracje 2014” jeśli  chcesz wziąć udział w losowaniu nagród należy wysłać maila na adres plebiscyt@ekorynek.com  wpisując w nim Imię i Nazwisko oraz numer telefonu. Wysyłając maila akceptuje się wszystkie postanowienia i warunki zawarte w regulaminie oraz wyraża się zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

zaglosuj Eko-Inspiracja 2014 Produkt Agrex-Eco