Zobacz na żywo prawdziwego TERMINATORA branży odpadowej!


ripok ekorum agrex-ecoJuż 22-23 listopada odbędzie się 6. Ogólnopolski Zjazd RIPOK organizowany przez firmę Ekorum, tym razem w miejscowości Wisła w województwie małopolskim. W związku z ciągłymi zmianami w prawie odpadowym, aktualizacją wojewódzkich planów gospodarki odpadami oraz przyznaniem przez Unię Europejską środków finansowych, instalacje RIPOK czeka okres modernizacji i rozbudowy. Program konferencji obejmuje wykłady referowane przez najwybitniejszych specjalistów, merytoryczne dyskusje, obszerne studium panelowe z udziałem przedstawicieli RIPOK-ów ze wszystkich województw oraz prezentacje przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży odpadowej. Jej zadaniem jest pomóc w podjęciu decyzji dot. wyboru technologii i kierunku inwestycji w RIPOKach zgodnych z wymogami Krajowych Planów Gospodarki Odpadami, dyrektyw unijnych i BAT-ach, biorąc pod uwagę jak najwyższą efektywność zakładu
terminator stacjonarny komptech rozdrabniacz wstępnyCieszymy się, że jako przykład nowoczesnej instalacji do przetwarzania odpadów organizator wybrał firmę KOMART w Knurowie, którą uczestnicy odwiedzą drugiego dnia konferencji. Na miejscu czeka ich m.in. prezentacja przy Uniwersalnym rozdrabniaczu TERMINATOR 3400 SD produkcji Komptech (Austria), którę przeprowadzi Pan Tomasz Sadowski, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie AGREX-ECO. Firma KOMART, z którą nasza firma ma przyjemność współpracować od 2013 roku, zawestowała od tego czasu jeszcze w 3 maszyny z naszego portfolio: bębnowe sito mobilne MAXX E, przerzucarkę do kompostu TOTURN X53 oraz rozrywarkę do worków SRIIIK4 3 Seg firmy Matthiessen. Dziękujemy za zaufanie i docenienie tym samym naszej obsługi nastawionej na zrozumienie potrzeb Klienta oraz zapewnienie szybkiego i profesjonalnego serwisu.Mamy nadzieję, że inne zakłady pójdą ich śladem i będą inwestowały w najnowsze technologie wysokiej jakości, minimalizując w ten sposób niekorzystne oddziaływanie na środowisko naturalne.
Podczas trwania całej konferencji na miejscu będą mogli Państwo kontaktować się z naszym przedstawicielem, Panem Tomaszem Sadowskim (tel. +48 600 800 345, tsadowski@agrex-eco.pl).

Szczegóły konferencji oraz pełen program zjazdu RIPOK 2017 znajdą Państwo pod adresem: //ekorum.pl/.