Zobacz na żywo aż 2 Złotych medalistów POL-ECO-SYSTEM!


Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na POL-ECO-SYSTEM 2018 prof. dr hab. inż. Marek Sozański – Przewodniczący – Instytutu Inżynierii Środowiska, Kierownik Zakładu Zaopatrzenia w Wodę i Ochrony Środowiska, Politechnika Poznańska przyznał w głosowaniu tajnym 9 równoważnych Złotych Medali MTP, z czego aż 2 Złote medale dla firmy AGREX-ECO Sp. z o.o. z Warszawy.

Złoty Medal Międzynarodowych Tarów Poznańskich jest potwierdzeniem nowoczesności oraz innowacyjności nagrodzonych produktów. Odznaczone produkty są unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. W tym roku Laureatami Złotego Medalu MTP na Targach POL-ECO SYSTEM zostały następujące produkty:

Przesiewacz gwiaździsty MULTISTAR S3 z serii green efficiency® oraz Separator optyczny CLARITY Multiway 6-frakcyjny produkcji Binder+Co.

Obie maszyny będzie można zobaczyć na żywo już 23-25 października na stoisku firmy AGREX-ECO, Pawilon 7A, Stoisko nr 1.

medal agrexeco rekomendacja zloty

 

multistar s3 zloty medal komptech agrex-eco polecosystem 2018

 

Przesiewacz gwiaździsty MULTISTAR S3 z serii green efficiency® produkcji Komptech

Przesiewacz gwiaździsty MULTISTAR S3 to najbardziej elastyczna maszyna do przesiewania kompostu, biomasy i odpadów drewnianych. Zaprojektowany specjalnie dla użytkowników dysponujących mniejszą ilością materiału, łączy w sobie niskie koszty z wysokim poziomem wydajności. Zabudowany na platformie hakowej posiada nieduże wymiary, zachowując niezbędną mobilność. Wyróżnia go precyzyjna selektywność do 3 frakcji, nawet przy wilgotnym materiale oraz opatentowany system samoczyszczący gwiazd CLEANSTAR®.

Separator optyczny CLARITY Multiway 6-frakcyjny produkcji Binder+Co

binder zloty medal clarity multiway agrexeco polecosystem 2018Separator optyczny CLARITY Multiway produkcji Binder+Co wyznacza nowy standard w separacji surowców wtórnych, umożliwiając wysortowane do 6 różnych frakcji w jednym urządzeniu urządzeniu (opatentowane rozwiązanie w systemie liniowym). Ta kompaktowa maszyna dedykowana jest do kompleksowego zagospodarowania frakcji 3D z separatora balistycznego. Został zaprojektowany z myślą o w pełni zautomatyzowanej operacji sortowania, dzięki czemu nie wymaga obsługi personelu.