nasza oferta

Spółka AGREX-ECO jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami stałymi i biodegradowalnymi, produkcję paliw alternatywnych z odpadów komunalnych i biomasy, a także w budowę kompostowni i zakładów fermentacji. 

Jeśli dołączysz do nas będziesz mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie opracowania projektu Twojej linii do przetwarzania odpadów.

Wspólnie z Tobą dobierzemy najlepszą z dostępnych technologii przy udziale wysokiej klasy specjalistów.

A jest z czego wybierać! Portfolio produktowe obejmuje ponad 150 modeli różnych typów maszyn, w tym mobilne i samojezdne, produkcji takich firm jak EGGERSMANN RECYCLING (Niemcy), MATTHIESSEN (Niemcy), TS INDUSTRIE (Francja/Niemcy), MACPRESSE EUROPA (Włochy), PTF HAUSSER (Niemcy), ANDRITZ MeWa (Niemcy), TRENNSO-TECHNIK (Niemcy), BIANNA (Hiszpania), ERIEZ Magnetics Europe (Wielka Brytania), Eco-Hog (Wielka Brytania) i AMP Robotics, a ich modularne konstrukcje o różnych wydajnościach upraszczają proces łączenia ich w kompletne linie technologiczne.

To jeszcze nie wszystko!
Zapewniamy także:

wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju

zaopatrzenie w części zamienne

bezpłatne szkolenia techniczne

instrukcje obsługi w języku polskim

wszystkie sprzedawane przez nas maszyny posiadają znak zgodności CE

polecenie renomowanych wykonawców, z którymi już współpracowaliśmy

Potrzebujesz referencji?
Zobacz, gdzie już pracują nasze maszyny!

Nasze maszyny pracują m.in. w Myślenicach, Lesznie, Łodzi, Częstochowie, Łomży, Giżycku, Krakowie, Gdańsku, w Warszawie i w kilku tysiącach innych miejsc na całym świecie!

Co mówią o nas Klienci?

PGK Sp. z o.o. w Biłgoraju

– Cieszę się, że wygrał Agrex, bo współpracujemy z tą firmą od wielu lat i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń. Gdy potrzebowaliśmy pomocy, serwis przyjechał do nas w Sylwestra. To samo tyczy się działu handlowego. Przed zakupem Pan Łukasz Birecki udzielił nam wyczerpujących informacji o tej maszynie, a nawet zapewnił możliwość obejrzenia jej u innego klienta. Nie miał więc nic do ukrycia, ponieważ o wszystko mogliśmy zapytać tego użytkownika.

Eko Dolina Sp. z o.o. w Łężycy

– Jesteśmy zadowoleni ze współpracy ze spółką Agrex-Eco, szczególnie ze względu na czas reakcji serwisu, który w porównaniu do innych firm jest dużo krótszy. Ponad to mechanicy są kompetentni, a ich rady pozwalają zminimalizować bezproduktywne przestoje. Jest to niezwykle istotne zarówno w przypadku rozrywarki, jak i przesiewacza. Oba urządzenia odgrywają kluczową rolę w naszej instalacji. Ich bez awaryjność ma olbrzymie znaczenie, bo ich zastąpienie jest praktycznie niemożliwe.

"Zwiększ z nami swój wkład w rozwój ochrony środowiska i poprawę warunków życia społeczeństwa"