nasza oferta

Spółka AGREX-ECO jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami stałymi i biodegradowalnymi, produkcję paliw alternatywnych z odpadów komunalnych i biomasy, a także w budowę kompostowni i zakładów fermentacji. 

Jeśli dołączysz do nas będziesz mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie opracowania projektu Twojej linii do przetwarzania odpadów.

Wspólnie z Tobą dobierzemy najlepszą z dostępnych technologii przy udziale wysokiej klasy specjalistów.

A jest z czego wybierać! Portfolio produktowe obejmuje ponad 150 modeli różnych typów maszyn, w tym mobilne i samojezdne, produkcji takich firm jak EGGERSMANN Recycling (Niemcy), MATTHIESSEN (Niemcy), TS INDUSTRIE (Francja/Niemcy), MACPRESSE Europe (Włochy), PTF HAEUSSER (Niemcy), ANDRITZ (Niemcy), TRENNSO-TECHNIK (Niemcy), BIANNA (Hiszpania), ERIEZ Magnetics Europe (USA/Wielka Brytania), EcoHog (Wielka Brytania), ERALKI Engineering (Hiszpania),  DRYCAKE (Kanada), SESOTEC (Niemcy), SCHULTZ & BERGER (Niemcy) i AMP Robotics (USA), a ich modularne konstrukcje o różnych wydajnościach upraszczają proces łączenia ich w kompletne linie technologiczne.

To jeszcze nie wszystko!
Zapewniamy także:

wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju

zaopatrzenie w części zamienne

bezpłatne szkolenia techniczne

instrukcje obsługi w języku polskim

wszystkie sprzedawane przez nas maszyny posiadają znak zgodności CE

polecenie renomowanych wykonawców, z którymi już współpracowaliśmy

Potrzebujesz referencji?
Zobacz, gdzie już pracują nasze maszyny!

Nasze maszyny pracują m.in. w Paszczynie, Oświęcimiu, Rybniku, Przemyślu, Częstochowie, Łomży, Giżycku, Krakowie, Gdańsku, w Warszawie i w kilku tysiącach innych miejsc na całym świecie!

Co mówią o nas Klienci?

PGK Sp. z o.o. w Biłgoraju

– Cieszę się, że wygrał Agrex, bo współpracujemy z tą firmą od wielu lat i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń. Gdy potrzebowaliśmy pomocy, serwis przyjechał do nas w Sylwestra. To samo tyczy się działu handlowego. Przed zakupem Pan Łukasz Birecki udzielił nam wyczerpujących informacji o tej maszynie, a nawet zapewnił możliwość obejrzenia jej u innego klienta. Nie miał więc nic do ukrycia, ponieważ o wszystko mogliśmy zapytać tego użytkownika.

Piotr Karwański, kierownik ZZO w Korczewie

źródło: "Technika Komunalna" nr 3/2022

Eko Dolina Sp. z o.o. w Łężycy

– Jesteśmy zadowoleni ze współpracy ze spółką Agrex-Eco, szczególnie ze względu na czas reakcji serwisu, który w porównaniu do innych firm jest dużo krótszy. Ponad to mechanicy są kompetentni, a ich rady pozwalają zminimalizować bezproduktywne przestoje. Jest to niezwykle istotne zarówno w przypadku rozrywarki, jak i przesiewacza. Oba urządzenia odgrywają kluczową rolę w naszej instalacji. Ich bez awaryjność ma olbrzymie znaczenie, bo ich zastąpienie jest praktycznie niemożliwe.

Katarzyna Żurek

źródło: "Technika Komunalna" nr 4/2023

"Zwiększ z nami swój wkład w rozwój ochrony środowiska i poprawę warunków życia społeczeństwa"