11 Złoty Medal dla AGREX-ECO!


zloty medal poleco agrex-eco ampZłoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej ponad trzydziestoletniej tradycji! W tym roku na POLECO 2020 firma AGREX-ECO zdobyła, kolejny już 11 złoty medal. Zespół ekspertów nagrodził nowość w ofercie firmy Inteligentne roboty AMP CortexTM produkcji AMP Robotics. To najnowocześniejsza na dziś technologia sortowania w oparciu o sztuczną inteligencję, zaawansowany system wizyjny i roboty, które potrafią same się uczyć analizując miliony obrazów różnych, sortowanych materiałów i osiągają wydajność aż 80 (jednoramienny) lub 160 (dwuramienny) pob./min. przy dokładności 99%. Pracują szybko i niezawodnie, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i są odporne na COVID-19.

Dodatkowe zalety:

  • rozpoznaje różne kolory, tekstury, kształty, rozmiary, wzory i kody kreskowe,
  • umożliwia pełną automatyzację procesu sortowania wraz z jego samodoskonaleniem z upływem czasu,
  • montaż w już istniejących sortowniach jest szybki i często zajmuje tylko 48 godzin,
  • nie przenosi patogenów przy odpowiedniej sanityzacji,
  • elementy zużywające się ograniczono do przyssawek wymienianych w kilka minut,
  • odporny na choroby, pył i nieprzyjemne zapachy.

roboty przemysłowe sztuczna inteligencja sortowanie agrex-eco ampAMP Robotics nadaje nową wizje i aktywnie modernizuje światową infrastrukturę recyklingu. Robi to, stosując sztuczną inteligencję i robotykę do ekonomicznego odzyskiwania towarów oznaczonych jako surowce dla globalnego łańcucha dostaw.

Z siedzibą główną i zakładami produkcyjnymi w Kolorado (USA) buduje i wdraża technologię, która rozwiązuje wiele głównych wyzwań związanych z recyklingiem i zmienia ekonomikę branży, aby uczynić jąbardziej wydajną, opłacalną, skalowalną i zrównoważoną.

Dzięki ponad 90 systemom zainstalowanym w Ameryce Północnej, Japonii i Europie AMP zwiększa wartość, jaką można uzyskać z materiałów nadających się do recyklingu poprzez doskonałą separację, poprawę czystości i identyfikację nowych rynków końcowych do ponownego wykorzystania i recyklingu.

Zapraszamy do głosowania na AMP Cortex w konkursie Wybór konsumentów: https://zaglosuj.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/344/