Rębako-rozdrabniacz PUMA od TS Industrie – moc i innowacja


GS/PUMA35D

puma rębako-rozdrabniacz ts industrie agrex-eco nowośćTen innowacyjny rębako-rozdrabniacz to przede wszystkim moc. W 1280 kg GS / PUMY z TS Industrie upakowano mnóstwo inteligentnych, innowacyjnych funkcji, które z łatwością podołają nawet największym obciążeniom.

Tak jak wszystkie rębako-rozdrabniacze firmy TS Industrie, PUMA posiada opatentowany mieszany rotor. Ten inteligentny system rozdrabniania łączy w sobie 12 młotków i 6 noży, które rozdrabniają każdą materię organiczną. Wszechstronna konstrukcja umożliwia PUMIE pracę z każdym materiałem, od drewna po odpady zielone – takie jak trawa, ścinki kwiatowe i z żywopłotów, a nawet odpady żywnościowe.

W przeciwieństwie do innych rębako-rozdrabniaczy TS Industrie, PUMA korzysta z systemu rotora typu „Power”, ulepszona konstrukcja powiększa wszystkie korzyści standardowego systemu mieszanego wirnika, zapewniając bardziej zoptymalizowaną wydajność silnika, która pozwala na dłuższą pracę, oszczędzając jednocześnie w większym stopniu energię i zasoby. Jest to nie tylko modyfikacja techniczna – mieszany wirnik typu „Power” produkuje ponadto czystszy i bardziej estetyczny materiał, który posiada mniejszą objętość, zatem łatwiej go zagospodarować.

Wreszcie PUMA oferuje takie udogodnienia jak obrotowy w zakresie 180 stopni komin i inteligentny komputer pokładowy „Pilot System”, który umożliwia użytkownikowi proste włączanie funkcji, takich jak wyłącznik bezpieczeństwa, wyświetlanie ważnych danych statystycznych na przykład licznika godzin pracy, czy licznika pracy dziennej – idealnych przy pracy kontraktowej i wynajmu. Cechy te powodują, że Puma posiada najlepsze funkcje i bezkonkurencyjną moc.

silnik: Kubota V1505 35 KM, 4-cylindrowy silnik wysokoprężny
max średnica: do 16 cm
wydajność: 27 m3/h
noże: 6 szt.
młotki: 12 szt.
waga: 1280 kg

puma elementy ts industrie

ZALETY:

 • dwa urządzenia w jednym cyklu roboczym: rębak nożowy do produkcji paliwa ze zrębków drzewnych oraz rozdrabniacz bijakowy do odpadów zielonych,
 • skrupulatnie dobrany silnik gwarantujący najniższą emisję tlenków azotu i cząstek stałych (zgodny z normami „Tier 3 – Stage IIIA”),
 •  system redukcji hałasu DRI (system dźwiękochłonnej pokrywy silnika
  wyposażonej w gąbkę akustyczną redukującą poziom o około 3 dB – wynik
  odbierany przez narząd słuchu jako redukcja o 50%),
 • biodegradowalne smary dla mniejszego ryzyka przypadkowego zanieczyszczenia,
 • duża skrzynia zasobnikowa i hydrauliczny system podawania,
 • programowalna praca w zależności od obciążenia i rodzaju przetwarzanego materiału + układ antyblokujący,
 • łatwy w obsłudze, obrotowy w zakresie 180° wyrzutnik materiału, z regulowanym deflektorem.

POBIERZ:

ulotka Puma rębako-rozdrabniacz Ts Industrie

ulotka Puma

 

 

 

 

 

ZAPYTANIE O RĘBAK/ROZDRABNIACZ:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.